MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Kompaktní oční stíny

Kompaktní oční stíny vám dopřejí perfektní líčení, ať jste kdekoliv. Díky kompaktní konzistenci se stíny vejdou do každé kabelky a mohou vám dělat společnost po celý den i na cestách. Navíc, přírodní složení stínů na bázi minerálních pigmentů do těla nepropouští škodlivé látky a jemnou pokožku očního okolí zbytečně nedráždí či nezatěžuje.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Barva
Barva - třpyt
Složení
Cena
-
149 Kč
Minerální oční stíny v matném béžovém odstínu Dove Grey hravě využijete pro každodenní i výraznější večerní líčení. Náhradní náplň vložte do obalu od stínů PuroBIO či do vaší magnetické paletky. 
149 Kč
Minerální oční stíny v matném černém odstínu Black hravě využijete pro každodenní i výraznější večerní líčení. Náhradní náplň vložte do obalu od stínů PuroBIO či do vaší magnetické paletky. 
149 Kč
Matný tělový stín Peach má multifunkční využití. Je skvělý na celé víčko i jako podklad pro výraznější a třpytivé barvy. Náhradní náplň vložte do obalu od stínů PuroBIO či do vaší magnetické paletky.
149 Kč
Minerální oční stíny v teplém měděném odstínu Copper hravě využijete pro každodenní i výraznější večerní líčení. Náhradní náplň vložte do obalu od stínů PuroBIO či do vaší magnetické paletky. 
149 Kč
Matný stín ve studené zemité vínové barvě s kapkou hnědé je skvělý na celé víčko i zkombinovaný s výraznějšími odstíny. Náhradní náplň vložte do obalu od stínů PuroBIO či do vaší magnetické paletky.
149 Kč
Matný stín ve studené čokoládové barvě je skvělý na celé víčko pro decentní líčení i jako podklad pro třpytivé barvy. Náhradní náplň vložte do obalu od stínů PuroBIO či do vaší magnetické paletky.
149 Kč
Náhradní náplň ve zlaté barvě šetří peníze i životní prostředí. Stíny se krásně třpytí, a díky tomu rozzáří váš pohled. Navíc obsahují jojobový olej a skvalan, které pečují o jemnou pokožku očního víčka.
129 Kč
Sametově matné stíny v barvě slonové kosti jsou velmi univerzální. Hodí se pro samostatné použití i pro vykouzlení kouřového líčení. Mají složení s pečujícími oleji, které zvláční oční víčko.
ZAO
210 Kč
V současné době probíhá změna obalu z plastového na papírový. Zašleme Vám produkt, který bude aktuálně skladem. Děkujeme za pochopení. Oční stíny v neotřelém šedohnědém odstínu vypadají skvěle samostatně i v kombinaci