Prohlédněte si vaše seznamy přání
Týden plný soutěží je tu! 7 + 1 SOUTĚŽÍ o novinky z našeho sortimentu pouze tento týden.

Konturky na rty

Kontura přirozeně zvýrazní obrys rtů a zároveň zabrání rtěnce v rozpíjení. Lze ji ale také použít na celou plochu rtů, místo rtěnky či jako podklad pod ní. Konturka s přírodní složením na bázi minerálních pigmentů o rty pečuje, zjemňuje je a chrání je před dehydratací. Mohou za to obsažené rostlinné oleje a vosky, které rty nejenom chrání, ale také prodlužují výdrž kontury.

Filtrovat produkty
305 Kč
S tužkou v hnědorůžovém odstínu snadno orámujete své rty, a usnadníte tak nanášení rtěnky a zabráníte jejímu rozpíjení. Tužka o rty zároveň pečuje díky přírodním voskům či olejům.
305 Kč
Díky tužce v korálovém odstínu snadno zvýrazníte kontury rtů a zabráníte rozpíjení rtěnky. Příjemná textura se výborně nanáší a během dne vyživuje a chrání jemnou pokožku.
305 Kč
Tužka v terakotově hnědé barvě příjemně klouže po rtech a pomůže vám vytvořit rovnoměrnou konturu, která zabrání rozpíjení rtěnky. Je plná pečujících vosků a olejů.
305 Kč
Tužka v klasickém červeném odstínu je nezbytným pomocníkem pro perfektní orámování rtů. Zároveň o ně během dne pečuje díky kombinaci přírodních vosků a olejů.
305 Kč
S korálově růžovou tužkou hravě obkreslíte své rty, a předejdete tak rozpíjejí rtěnky. Tužka o rty zároveň pečují díky bambuckému máslu, přírodním voskům a olejům.
305 Kč
Díky tužce v tmavě malinovém odstínu snadno zvýrazníte kontury rtů a zabráníte rozpíjení rtěnky. Příjemná textura se výborně nanáší a během dne vyživuje a chrání jemnou pokožku.