Bronzery

Správně vybraný odstín bronzeru dodá vaší tváři lehký nádech barvy. Vyberte si z nabídky matných i třpytivých odstínů a vraťte své pleti trošku toho léta. Bronzer můžete použít jako tvářenku, vykonturovat s ním obličej, dodat s ním obličeji jen políbení sluncem na vybraných místech nebo lehce přepudrujte celý obličej pro dokonalý bronzový vzhled. Bledé pokožce dodá správný bronzer života, snědším odstínů pleti pomůže zazářit.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Složení
Cena
-
ZAO
625 Kč
Jemný zlatavý bronzer s obsahem minerálních pigmentů sluší především světlé pleti a dodá jí zářivý jas. Díky obsahu rostlinných výtažků nezatěžuje pokožku.
ZAO
367 Kč
Minerální bronzer ve formě náplně snadno vložíte do původního obalu. Světlý zlatavý odstín je vhodný zejména pro bledou pokožku a dodá jí rozzářený vzhled.
ZAO
625 Kč
Minerální bronzer, který sluší jak světlejšímu, tak mírně opálenému odstínu pleti, je ideálním doplňkem na léto a podpoří hřejivé tóny ve vaší tváři. Působí velice přirozeně.
ZAO
367 Kč
Náplň do minerálního bronzeru ve středním bronzovém odstínu rozzáří vaši tvář a dodá pokožce jemně opálený vzhled. Náplň snadno vložíte do původního obalu.
299 Kč
Terra Cotta pro konturování a rozjasnění pleti s matným oříškově hnědým odstínem. Díky olivovému a meruňkovému oleji je vhodná i pro tu nejcitlivější pokožku.
299 Kč
Terra Cotta pro konturování a rozjasnění pleti s matným medově hnědým odstínem. Díky olivovému a meruňkovému oleji je vhodná i pro tu nejcitlivější pokožku.
299 Kč
Terra Cotta pro konturování a rozjasnění pleti s matným světle hnědým odstínem. Díky olivovému a meruňkovému oleji je vhodná i pro tu nejcitlivější pokožku.
294 Kč
Minerální bronzer s kakaovým a bambuckým máslem krásně rozzáří vaši pleť a zároveň pohltí mastnotu a nepříjemné odlesky. Je ideální také pro konturování.