Prohlédněte si vaše seznamy přání
BiOOO dny dopravy zdarma

Bronzery

Správně vybraný odstín bronzeru dodá vaší tváři lehký nádech barvy. Vyberte si z nabídky matných i třpytivých odstínů a vraťte své pleti trošku toho léta. Bronzer můžete použít jako tvářenku, vykonturovat s ním obličej, dodat s ním obličeji jen políbení sluncem na vybraných místech nebo lehce přepudrujte celý obličej pro dokonalý bronzový vzhled. Bledé pokožce dodá správný bronzer života, snědším odstínů pleti pomůže zazářit.

Filtrovat produkty
ZAO
367 Kč
Minerální bronzer ve formě náplně snadno vložíte do původního obalu. Světlý zlatavý odstín je vhodný zejména pro bledou pokožku a dodá jí rozzářený vzhled.
Doprava zdarma
ZAO
625 Kč
Minerální bronzer ve zlatavém odstínu dodá vaší tváři jemný opálený vzhled a rozzáří ji tisíci odlesky. Snadno se nanáší a ihned splyne s přirozenou texturou pleti.
ZAO
367 Kč
Náplň do minerálního bronzeru ve středním bronzovém odstínu rozzáří vaši tvář a dodá pokožce jemně opálený vzhled. Náplň snadno vložíte do původního obalu.
299 Kč
Terra Cotta pro konturování a rozjasnění pleti s matným oříškově hnědým odstínem. Díky olivovému a meruňkovému oleji je vhodná i pro tu nejcitlivější pokožku.
Novinka
294 Kč
Minerální bronzer s kakaovým a bambuckým máslem krásně rozzáří vaši pleť a zároveň pohltí mastnotu a nepříjemné odlesky. Je ideální také pro konturování.
Doprava zdarma
ZAO
625 Kč
Jemný zlatavý bronzer s obsahem minerálních pigmentů sluší především světlé pleti a dodá jí zářivý jas. Díky obsahu rostlinných výtažků nezatěžuje pokožku.
Doprava zdarma
ZAO
625 Kč
Minerální bronzer, který sluší jak světlejšímu, tak mírně opálenému odstínu pleti, je ideálním doplňkem na léto a podpoří hřejivé tóny ve vaší tváři. Působí velice přirozeně.
ZAO
367 Kč
Zlatavý bronzer ve formě náplně, kterou můžete vložit do původního bambusového obalu či bambusové paletky. Tento odstín dodá vaší tváři záři a vydrží po celý den.
299 Kč
Terra Cotta pro konturování a rozjasnění pleti s matným medově hnědým odstínem. Díky olivovému a meruňkovému oleji je vhodná i pro tu nejcitlivější pokožku.
299 Kč
Terra Cotta pro konturování a rozjasnění pleti s matným světle hnědým odstínem. Díky olivovému a meruňkovému oleji je vhodná i pro tu nejcitlivější pokožku.