MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Kompaktní make-upy

Kompaktní make-up zakryje nedokonalosti pleti a dodá vám sebevědomí do každého dne. Přírodní makeupy neobsahují silikony, které by ucpávaly póry, místo toho o pleť pečují svým výživným složením plným přírodních látek, rostlinných olejů nebo květinových výtažků. Kompaktní verzi make-upu si navíc můžete přibalit bez problémů do kabelky a upravit líčení kdykoliv během dne.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Barva - světlost
Složení
Cena
-
321 Kč
Světlý kompaktní make-up s neutrálním podtónem a SPF 10 sjednotí odstín pleti bez efektu masky a nabízí střední krytí nedostatků. Náplň do praktického balení se zrcátkem a houbičkou.
321 Kč
Velmi světlý kompaktní make-up s neutrálním podtónem a SPF 10 sjednotí odstín pleti bez efektu masky a nabízí střední krytí nedostatků. Náplň do praktického balení se zrcátkem a houbičkou.
321 Kč
Středně tmavý kompaktní make-up se žlutým podtónem a SPF 10 sjednotí odstín pleti bez efektu masky a nabízí střední krytí nedostatků. Náplň do praktického balení se zrcátkem a houbičkou.
321 Kč
Světlý kompaktní make-up s růžovým podtónem a SPF 10 sjednotí odstín pleti bez efektu masky a nabízí střední krytí nedostatků. Náplň do praktického balení se zrcátkem a houbičkou.
321 Kč
Středně tmavý kompaktní make-up s neutrálním podtónem a SPF 10 sjednotí odstín pleti bez efektu masky a nabízí střední krytí nedostatků. Náplň do praktického balení se zrcátkem a houbičkou.
ZAO
750 Kč
Kompaktní krémový make-up s pudrovým efektem zakryje veškeré nedokonalosti, ale zároveň nechává pokožku dýchat. Tento odstín je vhodný pro světlou pleť.
ZAO
750 Kč
Kompaktní krémový make-up s pudrovým finišem má neutrální podtón a přizpůsoí se vašemu odstínu pokožky. Navíc nezatěžuje pleť.
669 Kč
Make-up s hladkou konzistencí se krásně nanáší, sjednotí odstín pleti a poskytne jí střední krytí nedostatků. Zároveň o ni během dne pečuje, hydratuje ji a chrání.
669 Kč
Make-up se díky hladké konzistenci snadno nanáší, krásně splyne s pletí a vyrovná její barevný tón. Zároveň kryje menší nedokonalosti, hydratuje a zvláčňuje pleť a chrání ji před předčasným stárnutím.