Prohlédněte si vaše seznamy přání

Rozjasňující produkty

Rozjasňovač je produkt, který dodá vašemu líčení třetí dimenzi. Minerální pigmenty skvěle odrážení světlo a zdůrazní vaši přirozenou krásu. Díky přírodním složkám naše přírodní rozjasňovače nezatěžují pokožku a dodají vaší tváři přirozený lesk. Rozjasňovač nanášejte nad lícní kosti, pod obočí, nad horní ret či na středovou partii obličeje.

Filtrovat produkty
240 Kč
Náplň do rozjasňovače šetří nejen peníze, ale i životní prostředí. Výrazný zlatavý odstín se perfektně hodí pro zvýraznění snědé pleti či opálené pokožky. Můžete ho použít na celý obličej a také jako bronzer.
294 Kč
Kompaktní rozjasňovač ve výrazném zlatavém odstínu se perfektně hodí pro zvýraznění snědé pleti či opálené pokožky. Rozjasňovač se zlatavým shimmerem můžete použít na celý obličej a také jako bronzer.
341 Kč
Rozjasňovač v odstínu rose je jako dělaný pro světlou pleť s chladným podtónem. Zdůrazní její přirozené rysy, ochrání ji před vysušením a zanechá ji sametově hebkou.
ZAO
450 Kč
Svěží narůžovělý odstín tekutého rozjasňovače vhodný pro pleť se studeným podtónem. Rozzáří pokožku a zároveň ji vyživuje.
ZAO
290 Kč
Svěží narůžovělý odstín tekutého rozjasňovače vhodný pro pleť se studeným podtónem, rozzáří ji a vyživuje. Náhradní náplň šetří nejen peníze, ale i životní prostředí.