Rozjasňovače

Rozjasňovač je produkt, který dodá vašemu líčení třetí dimenzi. Minerální pigmenty skvěle odrážení světlo a zdůrazní vaši přirozenou krásu. Díky přírodním složkám naše přírodní rozjasňovače nezatěžují pokožku a dodají vaší tváři přirozený lesk. Rozjasňovač nanášejte nad lícní kosti, pod obočí, nad horní ret či na středovou partii obličeje.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Složení
Cena
-
341 Kč
Rozjasňovač v odstínu rose je jako dělaný pro světlou pleť s chladným podtónem. Zdůrazní její přirozené rysy, ochrání ji před vysušením a zanechá ji sametově hebkou.
341 Kč
Rozjasňovač v odstínu rose je jako dělaný pro světlou pleť s teplým podtónem. Zdůrazní její přirozené rysy, ochrání ji před vysušením a zanechá ji sametově hebkou.
240 Kč
Náplň do rozjasňovače šetří nejen peníze, ale i životní prostředí. Výrazný zlatavý odstín se perfektně hodí pro zvýraznění snědé pleti či opálené pokožky. Můžete ho použít na celý obličej a také jako bronzer.
294 Kč
Kompaktní rozjasňovač ve výrazném zlatavém odstínu se perfektně hodí pro zvýraznění snědé pleti či opálené pokožky. Rozjasňovač se zlatavým shimmerem můžete použít na celý obličej a také jako bronzer.
240 Kč
Praktická náplň šetří peníze i životní prostředí. Rozjasňovač díky jemnému shimmeru krásně rozzáří vaši pleť a dodá jí odpočatý vzhled. Hodí se pro zvýraznění opálení na obličeji i v dekoltu.