Prohlédněte si vaše seznamy přání

Ochrana před sluncem

Přípravky na opalování s UV faktorem chrání pokožku před spálením a díky přírodnímu složení ji nedráždí či nepodporují vznik slunečních alergií. Velmi pohodlně se používají, rychle se vstřebávají a účinně chrání proti spálení kůže.

Filtrovat produkty
549 Kč
Lehké mléko Weleda se snadno nanáší a roztírá a ochrání pokožku před působením UVB i UVA záření. Je vysoce voděodolné a pomáhá pokožku udržovat krásně hydratovanou.
275 Kč
Ochranný sluneční krém poskytuje pokožce celého těla ochranu před UVA i UVB zářením. SPF 15 je vhodný pro středně citlivý fototyp do oblastí s mírně tropickým podnebím a intenzivnějším slunečním zářením.
Sleva 26 %
809 Kč   599 Kč
Minerální krém na opalování SPF 20 obsahuje šťávu z aloe vera, která podporuje hydrataci a ectoin, který aktivně chrání DNA kožních buněk. Vhodný i pro citlivou pokožku.
Sleva 20 %
753 Kč   599 Kč
Minerální mléko na opalování SPF 15 obsahuje šťávu z aloe vera, která podporuje hydrataci a ectoin, který aktivně chrání DNA kožních buněk. Vhodný i pro citlivou pokožku.
Sleva 16 %
449 Kč   379 Kč
Opalovací sprej účinně ochrání před škodlivými složkami UVA i UVB slunečního záření, je voděodolný a vhodný i pro osoby s velmi citlivou pokožkou.
Sleva 16 %
509 Kč   429 Kč
Opalovací mléko účinně ochrání před škodlivými složkami UVA i UVB slunečního záření, je voděodolné a navíc pečuje o pokožku. Je vhodný pro kojence, děti a osoby trpící alergiemi.