Peelingy

Pleťový peeling je základem péče o pleť. Peelingy jsou vhodné pro všechny typy pleti a lze si jej vybrat přímo na míru vaší pokožky. Peelingová zrníčka šetrně odstraňují odumřelé kožní buňky, díky čemuž je pleť znatelně zářivější a lépe přijímá prospěšné látky z pečujících přípravků. Pleťový peeling také vyhlazuje vzhled pleti a zjemňuje rozšířené póry. Zároveň podporuje prokrvení pokožky, čímž stimuluje tvorbu kolagenu a podporuje její regenerační schopnost.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Konzistence
Složení
Typ pleti
Cena
-
349 Kč
Peeling s aktivním uhlím a přírodními antioxidanty hloubkově čistí póry, pomáhá snižovat produkci mazu a zároveň pleť ochrání před podrážděním i předčansým stárnutím.
149 Kč
Jemný pleťový peeling citlivou pleť šetrně obrušuje a odstraňuje nečistoty. Díky složení plnému výživných rostlinných výtažků je pokožka efektivně vyčištěna bez nežádoucího podráždění.
213 Kč
Některé produkty značky Kvitok mohou být dočasně zabalené v plastovém obalu. Peeling pro zralou pleť odstraňuje odumřelé pleťové buňky, stimuluje pleť k rychlejší obnově a celkově ji prozáří.
209 Kč
Některé produkty značky Kvitok mohou být dočasně zabalené v plastovém obalu. Jemný pleťový peeling odstraní z pokožky odumřelé buňky a šetrně pročistí zanesené póry. Je ideální pro suchou a citlivou pleť.
149 Kč
Peeling na obličej pro mastnou a smíšenou pleť dodá pokožce svěží vzhled. Jemné abrazivní částečky z meruňkových pecek vyčistí pokožku do hloubky a dodají jí zdravou sjednocenou barvu.