Ústní vody

Přírodní ústní vody nabízí šetrnou péči o zuby a dutinu ústní bez chemických látek, umělých parfemací a příchutí. Denně pečují o zuby, jejich zdraví, čistotu i bělost přírodní silou tradičních surovin, jako je nimba, masticha, zelený jíl, šalvěj, heřmánek a další. Dlouhodobě osvěžují dech a působí protizánětlivě.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Složení
Cena
-
139 Kč
Přírodní regenerační ústní voda pro posílení a obnovení zubní skloviny obsahuje extrakt z ananasu bromelain efektivně odstraňující zubní plak.
139 Kč
Přírodní ústní voda pro dlouhotrvající svěží dech s příchutí mandarinky a citronů obsahuje extrakt z ananasu bromelain efektivně odstraňující zubní plak.
139 Kč
Přírodní ústní voda pro citlivé zuby svýtažky ze psyllia a listů břízy obsahuje extrakt z ananasu bromelain efektivně odstraňující zubní plak.
199 Kč
Ratanhová ústní voda osvěžuje ústní dutinu díky obsaženým rostlinným výtažkům a přírodním esenciálním olejům. Výtažky navíc podporují přirozené ochranné funkce sliznice, podporují regeneraci dásní.
264 Kč
Ústní voda Healthy Mouth účinně pečuje o zdraví vašich zubů. Výtažek z tea tree a Aloe vera působí protizánětlivě, brání tvorbě zubního kazu a zanechávají dlouhodobý svěží pocit.
Novinka
329 Kč
Zdravá ústní dutina hraje zásadní roli v imunitní obraně a a její sliznice zabraňuje vstupu mikroorganismů do těla. Tento přírodní ústní sprej osvěžuje dech a stimuluje odolnost vůči okolním faktorům a pomáhá udržovat
264 Kč
Ústní voda s bělícími účinky Powersmile podpoří přirozeně bílou barvu zubů a zároveň pečuje o jejich zdraví. Brání množení bakterií, působí proti vzniku zubního kamene a zaručí dlouhotrvající svěží dech.
450 Kč
Ústní voda se zeleným jílem pečuje o zdraví ústní dutiny a účinně pomáhá předcházet zánětům. Výtažky z ananasu, koloidního stříbra a bylinek osvěžují dech a chrání před vznikem zubního kazu.
255 Kč
Bělící ústní voda Cool Mint pečuje o zdraví ústní dutiny a současně přirozeně zesvětluje barvu chrupu. Ústní voda bez obsahu alkoholu je účinná a zároveň šetrná díky vysokému podílu bylinných výtažků.
264 Kč
Ústní voda Sea Fresh rozpoutá ve vašich ústech vír svěžesti. Díky minerálním solím a látkám z mořské vody chrání vaše zuby a dodá jim efektivní ochranu před zubním kazem a tvorbou zubního kamene.
ESI
142 Kč
Ústní sprej příjemně osvěžuje dech a zároveň aktivně působí proti vzniku zubního kazu. Rostlinné výtažky a aloe vera spolehlivě bojují proti množení bakterií v ústech.