Zpříjemněte si nákup DOPRAVOU ZDARMA: pouze tento týden 26. 10. – 1. 11.!
Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Cena
-
199 Kč
Ekologické nebělené plenky z certifikovaných přírodních materiálů jsou velmi prodyšné a umožňují dítěti přirozený pohyb bez omezení.
129 Kč
Ekologické vlhčené ubrousky bez parfemace jsou výborné při přebalování miminek trpícím na vyrážky či ekzémy. Lze je použít také k očištění rukou nebo obličeje.
225 Kč
Dětské plenky Mini jsou určené pro miminka, která váží od 2 do 6 kilogramů. Tři vrstvy plenky zajišťují rychlou absorpci tekutiny a udrží děťátko v suchu až po 12 hodin.
265 Kč
Biologicky rozložitelné plenky Nappynat jsou hypoalergenní, výborně sají vlhkost a jsou dostatečně prodyšné, aby nechaly citlivou pokožku miminka dýchat.
309 Kč
Ekologické plenky z prodyšného materiálu neobsahují parfemaci a mají elastické pásky z jemného materiálu. Udrží vaše miminko v suchu po dlouhou dobu.
449 Kč
Dětské plenky Maxi jsou určené pro děti, které váží od 7 do 11 kilogramů. Tři vrstvy plenky zajišťují rychlou absorpci tekutiny a udrží děťátko v suchu až po 12 hodin.
309 Kč
Dětské plenky s jádrem z biologicky rozložitelné celulózy a šetrného absorpčního gelu bez parfemace udrží děťátko v suchu po dlouhou dobu a zároveň umožní pokožce dýchat.