Vlhčené a látkové ubrousky

Jestliže máte doma novorozeně, batole, ale třeba už i lehce odrostlější ratolest, velmi pravděpodobně jste zjistili, že udržet je v naprosté čistotě může být někdy pořádnou výzvou. Pro rychlou hygienu nejen při přebalování tak oceníte vlhčené i látkové ubrousky, které jsou praktickými pomocníky v péči o vaše nejmenší.

Praktické vlhčené ubrousky v baleních po několika kusech oceníte nejen doma, ale také na cestách pro očištění obličeje a rukou. Ubrousky z naší nabídky mají skvělé sací vlastnosti, neobsahují parabeny, ani pesticidy. Ubrousky bez parfemace jsou navíc ideální pro děti s ekzémem a citlivou pletí.

U nás najdete jak vlhčené ubrousky, které jsou biologicky rozložitelné a vyrobené ze 100% bio bavlny, tak praktické látkové ubrousky. Ty jsou vyrobeny z kvalitní bavlny šetrné k životnímu prostředí a jsou pratelné. Látkové ubrousky o rozměrech 12 x 20 cm nabízíme v balíčcích obsahujících různé vzory.

Zjednodušte život sobě i svým nejmenším a vyberte si z čistících ubrousků na BiOOO.

Top produkty
Natracare Ubrousky dětské, vlhčené 50 ks
Vlhčené ubrousky z bio bavlny jsou určeny pro tu nejcitlivější dětskou pokožku. Obsahují oleje, které pleť vyživují a brání jejímu vysušování. Výtažky z heřmánku a lípy uklidňují podráždění.
Poslední 3 ks!
177 Kč
173 Kč
Eco by Naty Vlhčené ubrousky Naty bez vůně pro citlivou pokožku (výhodné balení) 168 ks
Vlhčené ubrousky bez parfemace obsahují pečující aloe vera a heřmánek, jsou vhodné i pro tu nejcitlivější dětskou pokožku.
Poslední 2 ks!
267 Kč
Bocoton Dětské ubrousky v roli z biobavlny 50 ks
Dětské ubrousky v praktickém balení ze 100% bio bavlny jako vícefunkční pomocník doma i na cestách.
Skladem > 5 ks
204 Kč
Seřadit produkty:
17 produktů
17 produktů
vymazat filtry