Aromaterapie

Provoňte domov chladivou mátou, energickou citronelou a dalšími svěžími nebo naopak relaxačními vůněmi. Stačí několik nádechů a budete se cítit jako znovuzrození. V nabídce naleznete jak jednotlivé silice, tak i směsi éterických olejů, které potěší zejména maminky. Harmonizují, přinášejí úlevu nebo naopak dodají energii. Vybrané éterické oleje dokonce přispívají ke kvalitnějšímu spánku. Nechybí ani inhalační tyčinky proti nevolnosti. Veškeré oleje jsou 100% přírodní.

Věděli jste, že z účinků aromaterapeutických olejů mohou těžit také miminka a děti? Podporují totiž spánek a přispívají ke zmírnění bolesti zoubků či bříška... Navíc voní tak překrásně, že přinesou úlevu také vám. Nezapomeňte se proto podívat do kategorie aromaterapie pro děti.

Top produkty
Saloos Máta kadeřavá 10 ml
Éterický olej z máty kadeřavé má celkový povzbuzující efekt na tělo i mysl a pomáhá při nadměrném stresu a vypětí. Zároveň uvolňuje dýchací cesty a působí při nachlazení.
Poslední 2 ks!
90 Kč
Saloos Citronella 10 ml
Citronella má skvělé antiseptické a antibakteriální účinky. Harmonizuje zažívací trakt, působí antispasmaticky a snižuje horečku. Působí také jako přírodní repelent.
Poslední 1 ks!
81 Kč
Saloos Bio Bergamot esenciální olej 5 ml
Příjemná citrusová vůně esenciálního oleje bergamot povzbuzuje dobrou náladu a mírní stres. Je velmi vhodný k inhalaci při potížích s dýcháním, má antiseptické účinky.  
Skladem > 5 ks
160 Kč
Seřadit produkty:
19 produktů
19 produktů
vymazat filtry