Aromaterapie

Provoňte domov chladivou mátou, energickou citronelou a dalšími svěžími nebo naopak relaxačními vůněmi. Stačí několik nádechů a budete se cítit jako znovuzrození. V nabídce naleznete jak jednotlivé silice, tak i směsi éterických olejů, které potěší zejména maminky. Harmonizují, přinášejí úlevu nebo naopak dodají energii. Vybrané éterické oleje dokonce přispívají ke kvalitnějšímu spánku. Nechybí ani inhalační tyčinky proti nevolnosti. Veškeré oleje jsou 100% přírodní.

Věděli jste, že z účinků aromaterapeutických olejů mohou těžit také miminka a děti? Podporují totiž spánek a přispívají ke zmírnění bolesti zoubků či bříška... Navíc voní tak překrásně, že přinesou úlevu také vám. Nezapomeňte se proto podívat do kategorie aromaterapie pro děti.

Top produkty
Taoasis Máta peprná, Bio Demeter, Baldini 5 ml
Výrazně osvěžující a chladivá vůně mátového éterického oleje povzbudí vaši mysl a zesílí pozornost. Je vynikající na povzbuzení a probrání během dlouhodobé psychické práce.
Poslední 3 ks!
172 Kč
Saloos Citronella 10 ml
Citronella má skvělé antiseptické a antibakteriální účinky. Harmonizuje zažívací trakt, působí antispasmaticky a snižuje horečku. Působí také jako přírodní repelent.
Skladem > 10 ks
90 Kč
Taoasis Citron Baldini, Bio Demeter 5 ml
Svěží citrusová vůně vám dodá novou energii a zlepší vám náladu. Citron má mnoho pozitivních účinků na lidské tělo a jako vůně do interiéru dokáže pohlcovat nepříjemné pachy.
Poslední 2 ks!
139 Kč
Seřadit produkty:
19 produktů
19 produktů
vymazat filtry