Maca

Maca je bylina pocházející z Peru a bývala tradičně používána již za dob Inků pro lékařské účely. Občas bývá přezdívána jako Peruánská viagra, působí totiž pozitivně na sexuální potenci, frigiditu nebo neplodnost. Maca zlepšuje fyzickou a psychickou výkonnost, má vliv na prodloužení délky života a reprodukční systém organismu. Stimuluje také nervový systém, především mozková centra. Maca obsahuje velký podíl esenciálních živin, je výborným zdrojem energie a pomáhá udržet optimální životní vitalitu a fyzickou výdrž. Obsahuje také velmi dobře stravitelnou vlákninu, taniny a velké množství minerálů, jako je vápník, draslík, mangan, měď, zinek, fosfor, hořčík, selen a další stopové prvky a vitaminy.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Složení
Cena
-
229 Kč
Prášek z kořene rostliny maca je superpotravinou, která je bohatá na výživové látky. Maca byla pro své účinky oblíbená již u starých Inků.
390 Kč
Kapsle s práškem z kořenů Maca jsou bohaté na obsah esenciálních aminokyselin, vitaminů a minerálů. Maca působí příznivě na hormonální systém i celkovou vitalitu.
295 Kč
Maca ve formě prášku z kořene Lepidium Meyeni je zabalena ve veganských kapsích. Má účinek na zlepšení fyzické a psychické výkonnosti a především má vliv na plodnost a sexualitu.
 
Jihoamerická maca je nejen skvělým zdrojem vlákniny, aminokyselin či vitaminů B1, B2, C a E, ale především přispívá k celkové vitalitě organismu i duševnímu zdraví.