Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Dárkové sady

Hurá, hurá je to tady, letos jsme se překonali a přinášíme vám BiOOO Vánoční balíčky! Dárkové sady udělají radost každé ženě i muži. Na výběr jsou balíčky v různých cenových kategoriích. Vánoční balíčky se přitom neomezují pouze na vlasovou péči nebo pleťovou kosmetiku. Svým blízkým můžete pořídit i sadu Teplo domova, která potěší opravdu každého.

Nejoblíbenější produkty

Filtrovat produkty
Sleva 15 %

Set zimní

299 Kč
Zimní set obsahuje vše potřebné pro péči o pokožku v mrazech a náročných povětrnostních podmínkách. Balzám Everon chrání rty, zatímco hutný balzám Coldcream se postará o pokožku obličeje i celého těla.
tip na dárek

Teplo domova

Teplo domova vychází ze srdcí našich nejbližších. Ale i ta nejmilejší a nejobětavější srdce potřebují občas povzbudit a zahřát. A jak na to? S hrnečkem čaje a uvolňující aromaterapií!

Aroma sada Yoga

Sada směsi éterických olejů a praktické dekorace vám zpříjemní cvičení jógy. Vůně grepu, šalvěje, santalového dřeva a pačuli vás zklidní, dodá vám vnitřní klid a podpoří uvolnění i meditaci.
Doprava zdarma

Tajuplná žena

Sever, nekonečná zima a tma. A také nádherná a silná příroda, jejíž bylinky jsou těmi nejmocnějšími! Je čas dopřát svým nejbližším to nejlepší z čisté a neposkvrněné přírody. Vhodné pro seveřanky i seveřany.
tip na dárek

100% vegan

Kamarád/ka vegan? Není problém! Tady je univerzální balíček se vším, co by si mohl vegan přát! Ale i nevegan potřebuje péči o tělo, vlasy a zuby a sladkou tečku na závěr.