Doplňky stravy

Doplňky stravy jsou skvělým způsobem, jak doplnit tělu nezbytné vitaminy, minerály a stopové prvky. Široká škála přírodních doplňků pokryje vaše individuální potřeby. Dalším skvělou volbou jsou také superpotraviny jako mladé obilí, řasy a včelí produkty, případně specifičtěji zaměřené houby a extrakty z nich, semena a plody či rybí produkty.

V této kategorii máme 114 produktů, zjednodušte si výběr použitím filtru.

Filtry a parametry produktů:

Certifikáty:

Příznivé účinky

Složení

Šejkr

S praktickým šejkrem o objemu 300 ml bude příprava nápojů ze zelených potravin ještě snazší. Je vyrobený ze skla a má přebal z pevného silikonu.

Šejkr

S šejkrem si snadno připravíte zdravý nápoj z mladého ječmene, maca prášku či sladkovodních řas. Díky praktickému sítku uvnitř šejkru se navíc nemusíte obávat nevítaných hrudek.

Šejkr

S praktickým šejkrem o objemu 200 ml bude příprava nápojů ze zelených potravin ještě snazší. Šejkr je vyrobený ze snadno omyvatelného plastu.

Včelí pyl 200 g

Včelí pyl je velmi hodnotným zdrojem snadno stravitelných bílkvin, aminokyselin, vitaminů, minerálů a antioxidantů. Přispívá k vyšší pružnosti cév a celkovému zdraví kardiovaskulárního či nervového systému. Je vhodný p

Reishi 100 g

Reishi posiluje imunitu celého organismu a činí jej odolnějším před psychickou i fyzickou zátěží. Díky vysokému 50 % obsahu polysacharidů, triterpenoidů a proteinů je houba mimořádně účinná.