Doplňky stravy

Doplňky stravy jsou skvělým způsobem, jak doplnit tělu nezbytné vitaminy, minerály a stopové prvky. Široká škála přírodních doplňků pokryje vaše individuální potřeby. Dalším skvělou volbou jsou také superpotraviny jako mladé obilí, řasy a včelí produkty, případně specifičtěji zaměřené houby a extrakty z nich, semena a plody či rybí produkty.

Filtrovat produkty

Baobab 100 g

Baobab má příjemnou lehce citrusovou chuť a snadno jej využijete jako přísadu do smoothies, šťáv i ovocných salátů. Plody jsou bohaté na množství vitaminu C, minerální látky a vlákninu.

Moringa 100 g

Moringa obsahuje kvalitní rozemleté listy této superpotraviny bohaté na množství vitaminů a bílkoviny. Překvapí vás svou sladkou chutí, která výborně doplní snídaňové kaše nebo smoothie.

Maca extra bio

Kapsle s práškem z kořenů Maca jsou bohaté na obsah esenciálních aminokyselin a minerálů. Snadno se užívají a obsahují kromě vitaminů také antioxidanty. Maca působí příznivě na hormonální systém i celkovou vitalitu.

Šejkr

S šejkrem si snadno připravíte zdravý nápoj z mladého ječmene, maca prášku či sladkovodních řas. Díky praktickému sítku uvnitř šejkru se navíc nemusíte obávat nevítaných hrudek.