Ledviny a vylučování

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Cena
-
536 Kč
Bioinformační doplněk stravy Diocel je bohatý na bylinné extrakty, jako je zlatobýl, který normalizuje funkci močové soustavy.
179 Kč
Tribulus neboli kotvičník zemní působí příznivě na močový a pohlavní systém, a to jak u mužů, tak u žen. 
319 Kč
Renofit obsahuje kombinaci bylinek, jako je celík, smil písečný či medvědici. Tyto tři bylinky působí příznivě na celý močový systém.
Novinka
539 Kč
Březová šťáva je míza, kterou severské země na jaře sbírají jakožto první vzpruhu. Je skvělým antioxidantem, přispívá také k normální funkci močových cest, normálnímu trávení a detoxikaci.  
Novinka
399 Kč
Doplněk stravy ve formě ampulky obsahuje kopřivu dvoudomou, která podporuje normální činnost ledvin - vylučování.
Výprodej
319 Kč
Doplněk stravy Edemal obsahuje například břízu, které působí příznivě na činnost ledvin a podporuje odvádění nadbytečné vody z organismu.
TML
279 Kč
Lymfo tranzit díky obsahu kopřivy napomáhá vylučování vody z organismu. Přidaná aloe pak přispívá k odolnosti organismu a spolu s kočičím drápem příznivě působí na imunitu.  
512 Kč
Renol je širokospektrální bylinný regenerační přípravek obsahující bylinné výtažky, éterické oleje a bioinformační složky.
936 Kč
Bioinformační doplněk stravy Deviral díky obsahu řepíku pozitivně působí na činnost ledvin, jater a žlučníku a současně harmonizuje vylučování.