MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Vitaminy a minerály

Uspěchaná doba, stres i celkově nevhodný životní styl. To vše se může negativně projevit na stavu našeho organismu. Snadno se pak stane, že dojde k deficitu nějakého z vitaminů, minerálních látek či stopových prvků. Pokud máte podezření, že vašemu tělu něco chybí, není nic jednoduššího, než sáhnout po některém z doplňků stravy. Vhodně zvolené kapsle či tablety dodají vašemu tělu chybějící látky, a vy se tak budete cítit jako znovuzrození.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Příznivé účinky
Složení
Cena
-
419 Kč
Veganské kapsle s obsahem bylinných výtažků sušených mrazem obsahují vitamin D, který působí příznivě na stav kostí, svalů a zubů, na činnost imunitního systému i hladinu vápníku v krvi.
369 Kč
Rostlinné kapsle bez lepku obsahují vitamin C ve formě sloučenin, který podporuje optimální stav imunity. Navíc jsou doplněny o sušené šípky či plody rakytníku bohaté na vitaminy.
319 Kč
Doplněk stravy obsahuje zinek ve formě bisglycinátu, který organismus optimálně využije. Zinek působí příznivě na imunitu, ale také napomáhá normálnímu vzhledu pokožky, vlasů či nehtů.
340 Kč
Vitamin D3 je živočišnou formou vitaminu D, který hraje roli při udržení optimálního stavu kostí, zubů a svalů, ale také podporuje vstřebávání vápníku nebo fosforu.
349 Kč
Kapsle obsahují kromě výtažků ze superpotravin (rhodiola či ašwadanda) také vitamin C a vitaminy skupiny B včetně inositolu, cholinu a B12, a sice ve formě sloučenin.
519 Kč
Kapsle obsahují kromě hořčíku ve formě bisglycinátu také výtažky ze zeleného ovsa a dýňových semen. Kapsle jsou vhodné i pro vegany.
319 Kč
Doplněk stravy obsahuje železo a je také obohacený o zelený ječmen a acai berry, které obsahují značné množství vitaminů.
499 Kč
Kapsle s výtažky ze zeleného ječmene, čaje či rakytníku jsou obohaceny také o vitamin C, zinek či selen, které napomáhají normální imunitě i ochraně těla před oxidačním stresem.
419 Kč
Multivitaminy pro děti obsahují kromě rostlinných výtažků kombinaci mnoha minerálních látek i vitaminů ve formě sloučenin. Nechybí ani DHA získaná z mořských řas.
319 Kč
Kapsle s vitaminem D3 jsou speciálně určené pro děti, a kromě tohoto vitaminu obsahují také spirulinu, koriandr a dýňová semínka.
319 Kč
Spojení hořčíku a vápníku ve formě sloučenin působí pozitivně na činnost nervů a svalů a příznivě ovlivňuje také stav kostí či zubů. Kapsle jsou také obohaceny o bylinky, jako je zelený ječmen.
499 Kč
Multivitamin sport představuje doplněk stravy vhodný i pro vegetariány a vegany. Neobsahuje želatinu, laktózu ani přidané cukry či barviva. 
479 Kč
Komplex pro krásu obsahuje řadu bylinných výtažků, ale i vitaminy a minerály ve formě sloučenin. Nechybí ani přidaný zinek či biotin, které přispívají k normálnímu stavu pokožky, vlasů a nehtů.
499 Kč
Kapsle bez obsahu lepku či želatiny kromě křemíku obsahují také bylinné výtažky. Například přesličku, která podporuje pružnost cév a působí pozitivně na stav pleti, vlasů a nehtů.
NOW
399 Kč
Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální činnosti nervové soustavy a k udržení normálního stavu kostí.  
588 Kč
Bioinformační kapky Fytomineral obsahují celou řadu minerálů a stopových prvků získaných z rostlinných zdrojů.
390 Kč
Vitamin K2 z rostlinného zdroje představuje optimálně vstřebatelnou formu tohoto vitaminu a udržuje normální stav kloubů a zubů.
NOW
439 Kč
Komplex minerálů obsahuje nejdůležitější minerály potřebný pro lidský organismus. Kapsle obsahují minerály v dobře vstřebatelné formě.