Prohlédněte si vaše seznamy přání

Vlasy

Kvalita a zdraví kůže přímo souvisí se stavem jaterního okruhu. Harmonii jeho funkcí lze podpořit nejen přírodními a bio doplňky pro vnitřní užití, jako jsou čaje, přípravky tradiční čínské medicíny, bioinformační a bylinné přípravky - využít lze také podpůrné zevní pečující prostředky na koupele, jako jsou soli a bahna.

Filtrovat produkty
319 Kč
Doplněk stravy obsahuje zinek ve formě bisglycinátu, který organismus optimálně využije. Zinek působí příznivě na imunitu, ale také napomáhá normálnímu vzhledu pokožky, vlasů či nehtů.
TML
335 Kč
Zlaté mumio má vysoký obsah bioaktivních složek, vitaminů a minerálů. Tablety neobsahují žádné přidané látky a jsou vhodné i pro dlouhodobé užívání.
264 Kč
D-panthenol je výborný pro zlepšení hydratace pokožky i vlasů. Kromě toho posiluje nehty, působí protizánětlivě a podporuje hojení drobných poranění.
588 Kč
Bioinformační kapky Fytomineral obsahují celou řadu minerálů a stopových prvků získaných z rostlinných zdrojů.
370 Kč
Genistein je látka ze skupiny fytoestrogenů, tj. podobá se ženskému pohlavnímu hormonu estrogenu. Pomůže vám zvládnout nepříjemné příznaky období menopauzy, podpoří vaši vitalitu a pomůže udržet v kondici vaše kosti a
TML
189 Kč
Zlaté mumio obsahuje řadu bioaktivních složek, vitaminů a minerálů. Tablety neobsahují žádné přidané látky a jsou vhodné i pro dlouhodobé užívání.
581 Kč
Bioinformační přípravek Skeletin v sobě kombinuje sépiovou kost, kolagen a bylinné výtažky z kopřivy či šípkové růže. Právě kopřiva, mimo jiné, napomáhá správnému stavu kloubů.
989 Kč
Hydrolyzovaný kolagen ve formě prášku je obohacený také o kyselinu hyaluronovou, vitaminy C, B12 a B2, není nijak doslazovaný a osvěží vás svou broskvovou chutí.
499 Kč
Kapsle bez obsahu lepku či želatiny kromě křemíku obsahují také bylinné výtažky. Například přesličku, která podporuje pružnost cév a působí pozitivně na stav pleti, vlasů a nehtů.
497 Kč
Mumio neboli pryskyřice minerálně-bylinného původu je tradičním doplňkem stravy pocházejícím z himalájských hor.
Novinka
169 Kč
MSM ocení zejména sportovci, těžce pracující či senioři jako doplněk své běžné stravy či klasických superpotravin.
 
Organická síra se přirozeně nachází v čerstvých potravinách a hraje roli při udržení optimální kondice vlasů a nehtů.
 
Komplex pro krásu obsahuje řadu bylinných výtažků, ale i vitaminy a minerály ve formě sloučenin. Nechybí ani přidaný zinek či biotin, které přispívají k normálnímu stavu pokožky, vlasů a nehtů.