Les Fleurs de Bach Bio toaletní voda Harmonie 55 ml

Les Fleurs de Bach Bio toaletní voda Harmonie 55 ml

  • Bez DPH 764 Kč

Toaletní voda Harmonie navozuje vnitřní i fyzickou pohodu díky jemné uklidňující vůni a účinkům Bachových květů. Její složení obsahuje pouze bio extrakty a alkohol z organické pšenice.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Přírodní toaletní voda Harmonie Les Fleurs De Bach navozuje vnitřní duševní i fyzickou pohodu díky své příjemné uklidňující vůni a účinkům Bachových květů. Její složení obsahuje pouze bio esenciální oleje a alkohol, jenž se získává z organické pšenice. 

Unikátní kombinace Bachových květů se snoubí s oblíbenou exotickou vůní šťavnatých plodů fíkovníku. Po chvíli nastupují svěží tóny vůně zelené trávy. V pozadí se objevuje sladký karamel, který spolu s vanilkou přinášejí okamžité uvolnění

Toaletní voda obsahuje pečlivě vybrané esence pro nastolení harmonie a dokonalého souladu. Clematis pro žití v přítomném okamžiku. Star of Bethlehem a Cherry Plum pro vnitřní rovnováhu. Scleranthus pro odhodlání a rozhodnost, Rock Rose dodává odvahu a nastoluje rovnováhu. Impatiens probouzí vlídnost a shovívavost a Crab Apple zvyšuje sebevědomí a lásku k sobě sama.

Použití: Naneste na prokrvená místa pokožky, jako je krk, zápěstí či za ušními lalůčky.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Alcohol1) (80 %) , Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Clematis Vitalba Flower Extract1), Ornithogalum Umbellatum Flower Extract1), Scleranthus Annuus Flower Extract1), Helianthemum Nummularium Flower Extract 1), Impatiens Balsamina Flower Extract1), Malva Sylvestris Flower Extract1), Prunus Cerasifera Flower Extract1), Citral, Citronellol, Farnesol, Geraniol, Linalool

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Alcohol, Parfum (Fragrance), Citral, Citronellol, Farnesol, Geraniol, Linalool

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Vůně: exotická

Výrobce: Fleurs Essences et Harmonie, 53 rue des Batignolles, 75017 Paříž Francie, www.bachova-terapie.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?