Les Fleurs de Bach Bio toaletní voda Radost 55 ml

Les Fleurs de Bach Bio toaletní voda Radost 55 ml

  • Bez DPH 764 Kč

Přírodní toaletní voda Allégresse navozuje radost a pocit štěstí díky své jiskrné vůni a účinku Bachových květů. Její složení obsahuje pouze bio extrakty a alkohol z organické pšenice.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Přírodní toaletní voda Allégresse Les Fleurs De Bach navozuje radost a pocity štěstí díky své jiskřící vůni a účinkům Bachových květů. Její složení obsahuje pouze bio esenciální oleje a alkohol, jenž se získává z organické pšenice. 

Unikátní kombinace Bachových květů spolu s povzbuzující citrusovou vůní verbeny a bergamotu na pozadí dřevitého základu dodává radostného ducha, posiluje lásku k životu a navrací energii

Toaletní voda obsahuje pečlivě vybrané esence napomáhající zahnat chmury a přivolat radostnou náladu. Centaury posiluje pozitivní přístup, zlepšuje proaktivitu a zmírňuje plachost. Hornbeam dodává energii a zvyšuje koncentraci. Oak pomáhá zastavit pocity zoufalství, sklíčenosti a vyčerpání. Wild rose navozuje radostnou a podnikavou náladu. Olive přináší záplavu energie a vitality.

Použití: Naneste na prokrvená místa pokožky, jako je krk, zápěstí či za ušními lalůčky.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Alcohol1) (80 %) , Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Centaurium Erythraea Flower Extract1), Carpinus Betulus Extract, Carpinus Betulus Flower Extract1), Quercus Robur Bud Extract1), Rosa Canina Flower Extract1), Olea Europea Flower Extract1), Citral, Geraniol, Linalool

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Alcohol, Parfum (Fragrance), Citral, Geraniol, Linalool

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Vůně: citrusová

Výrobce: Fleurs Essences et Harmonie, 53 rue des Batignolles, 75017 Paříž Francie, www.bachova-terapie.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?