Ecce Vita Bowel Kare, kapsle 60 ks

Ecce Vita Bowel Kare, kapsle 60 ks

  • Značka: Ecce Vita
  • Balení: 60 ks
  • Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks

Kapsle s psylliem a kombinací ájurvédských bylin působí příznivě na zažívání a trávení, snižují překyselení a zároveň přispívají ke správné hladině cholestrolu v krvi.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ecce Vita Bowel Kare je doplňkem stravy s psylliem a ájurvédskými bylinkami, který má pozitivní vliv na střevní funkce. Lze ho užívat při zácpě, plynatosti a veškerých dalších potížích se zažíváním a trávením. Obsažené bylinné výtažky spolu s psylliem podporují správné trávení a zažívání, snižují překyselení organismu a pomáhají normalizovat činnost žaludku a střev.

Bowel Kare díky obsahu několika výtažků z bylin přispívá ke správné činnosti zažívacího a trávicího ústrojí. Snižuje překyselení orgamisnu, a vyrovnává tak jeho pH na správnou hodnotu. Obsažené psyllium je bohatým zdrojem vlákniny a pomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu v krvi. Psyllium má v kombinaci s bylinnými výtažky z oslizáku, řeřichy a embliky pozitivní účinky na žaludeční i střevní funkce, a pomáhá tak regulovat stolici či odstraňovat plynatost.

Skladování: Uchovávejte na chladném a suchém místě, mimo dosah dětí. Nevystavujte slunečnímu záření.

Dávkování: 1-2 kapsle užívejte 1-2x denně spolu s jídlem.

Upozornění: Doplněk stravy není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Jedná se o bylinný přípravek.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Oslizák líbezný (Aegle marmelos) plod extr. (ovoce), Řeřicha setá (Lepidium sativum) kůra extr., Psyllium (Plantago ovata) semeno extr., Emblika lékařská (Emblica officinalis) ovoce extr., celulóza-rostlinná kapsle

Konzistence: pevná

Obal: plastový, skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o., Holandská 10, 101 00 Praha 10 Česká republika, http://eccevita.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.