Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Weleda Březový olej na celulitidu 100 ml

Weleda Březový olej na celulitidu 100 ml

Březový olej na celulitidu využívá procesů intenzivní látkové výměny v mladém březovém listí. V lístcích vznikají na jaře cenné éterické oleje a účinné látky, které podporují vylučování škodlivin.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Březový olej na celulitidu Weleda využívá procesů intenzivní látkové výměny v mladém březovém listí. V jemných lístcích vznikají na jaře cenné éterické oleje a účinné látky, které podporují vylučování škodlivin.

Březový olej napomáhá zdravé rovnováze pokožky. Účinně předchází vzniku celulitidy, zlepšuje stav stávající celulitidy i celkový vzhled pokožky. Výtažky z rozmarýnu a listnatce ostnitého aktivují látkovou výměnu pokožky a napomáhají správné látkové výměně.

Masáž problematické pomerančové kůže Březovým olejem aktivuje přirozené regenerační schopnosti pleti a napomáhá vyplavování nečistot z těla. Tím pádem je pokožka zpevněna, posílena a získává zdravý vzhled.

Pro pevnou pokožku

Celulitida je problémem téměř každé druhé ženy. Nedostatečné proudění lymfy a nevzhledné tukové polštářky podkožního tuku dohromady dávají vznik nehezky hrbolaté pokožce. Proti celulitidě ale často kromě zdravého životního stylu a sportu musíme do boje vyrazit s doplňkovými prostředky, které naše úsilí znásobí, jako je právě tato březová řada od Weledy. 

Podpora metabolismu

Březové listí je proslulé svou intenzivní a velice aktivní látkovou výměnou, díky čemuž dává za vznik éterickým olejům, jež mají příznivý vzhled na zdraví a kvalitu pokožky, a to zcela přírodní cestou. Výtažky z břízy mají unikátní tonizační schopnosti, pomáhají pokožku vypnout a navrátit jí její přirozenou pevnost a vláčnost. 

Síla březových výtažků

Březový extrakt zároveň podporuje vyplavování škodlivých látek z těla, čímž podporuje detoxikaci organismu. Pravidelná masáž navíc stimuluje lymfatický systém, který je schopný odvádět tukové buňky a bránit také usazování vody v problematických partiích. Důkladné a časté masírování s březovým olejem tak vyhladí vaši pokožku. 

Přírodní oleje

Pro zesílený efekt určitě vyzkoušete celou březovou řadu Weleda. Tento masážní olej ale kromě výtažku z břízy obsahuje také další rostlinné oleje, které dodávají pokožce pružnost a pečují o ni do hloubky. Meruňkový olej spolu s olejem jojobovým pokožku zvláčňují, dodávají jíé výživu a zanechávají ji sametově hebkou. Lehce bylinná vůně břízy vás také příjemně osvěží. 

Použití: Malé množství oleje naneste na pokožku problematických partií a krouživými pohyby masírujte.

Tip: Aby byla péče o pokožku opravdu komplexní, je vhodné doplnit Březový peeling a Březový olej očistnou kúrou BIO Březovou šťávou Weleda.

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?