Eco Cosmetics Bublinková koupel, Baby 200 ml

Eco Cosmetics Bublinková koupel, Baby 200 ml

Bublinková koupel Baby vytváří bohatou pěnu, která promění každodenní koupací rituál v zábavnou hru. Výtažek z granátového jablka a listů rakytníku poskytují jemné pleti tu nejlepší péči.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bublinková koupel Baby Eco Cosmetics vytváří bohatou a měkkou pěnu, která promění každodenní koupací rituál v zábavnou hru. Zároveň pokožku celého těla jemně čistí a zvláčňuje. Vzácný výtažek z granátového jablka a listů rakytníku poskytují jemné dětské pleti tu nejlepší péči. Složení pěny do koupele je bez SLS, parabenů a umělých barviv. Je založeno na šetrné rostlinné mycí bázi z kokosových tenzidů, které pleť nedráždí. Díky tomu je přípravek vhodný i pro opravdu malé děti a kojence.

Výtažek z listů rakytníkového keře je velmi bohatý na obsah vitaminů C a dalších antioxidačních látek, které pleť regenerují a přirozeně zvyšují její odolnost a obranyschopnost. Extrakt z granátového jablka má vysoký obsah rostlinných polyfenolů, jenž podporují tvorbu nových kožních buněk, chrání drobné mikrokapiláry před popraskáním a pokožku před poškozením a podrážděním.

Příprava: Přidejte gel do vany pod tekoucí vodu.

Výrobce: eco cosmetics GmbH & Co. KG, Hildesheimerstr. 353, D-30880 Laatzen Německo, www.eco-cosmetics.com

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Aqua, Coco Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate And Disodium, Cocoyl Glutamate, Punica Granatum Extract1), Hippophae Rhamnoides Leaf Extract1), Glycerin, Sorbitol, Xantan Gum, Betaine, Lecithin, Lactic Acid, Parfum

1) Ekologické zemědělství

Možné alergeny: Parfum

Konzistence: gelová

Obal: plastový

Přebal: papírový

Produktové řady: Eco Cosmetics Baby & Kids

Nenašli jste to pravé? Co tohle?