Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červenec.

Superionherbs Čaga sibiřská, kapsle 90 ks

Superionherbs Čaga sibiřská, kapsle 90 ks

Značka: Superionherbs
Balení:
930
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Čaga sibiřská je potravinovým doplňkem oblíbeným obzvláště v Rusku. Obsahuje přes 200 bioaktivních látek, především polysacharidy, a je bohatá také na minerální látky.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(5)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Čaga neboli rezavec šikmý je dřevokaznou houbou typu choroše, která roste na kmenech bříz v čisté sibiřské přírodě a uchovává si vysoký obsah prospěšných látek, pro které se v oblasti Ruska používala a stále používá pro podpoření tělesné odolnosti. Čaga je zdrojem organických kyselin a látek, napomáhajících buňkám bojovat s projevy oxidačního stresu.

Čaga je velmi odolná cizopasná houba rostoucí nejčastěji na stromech jako jeřáb, jilm nebo bříza. V Rusku se používá pro udržení organismu v kondici. Obsahuje látky, které se podílí na ochraně buněk před oxidačním stresem. Je prospěšným zdrojem vitaminů, konkrétně vitaminu K, vitaminu D a vitaminů skupiny B. Vitamín K se podílí na optimální krevní srážlivosti, na udržení kostní a chrupavkové odolnosti. Vitamin D přispívá k normálním funkcím imunitního systému, napomáhá vstřebávání fosforu a vápníku v těle, hraje roli při vývinu kostí v období růstu u dětí. Vitaminy skupiny B se starají o zachování normálních nervových funkcí, jsou prospěšné pro pokožku, vlasy a nehty.

Čaga poskytuje tělu přísun minerálních látek, konkrétně se jedná o křemík, železo, vápník, hořčík a draslík. Křemík se podílí na zachování normálních funkcí svalových tkání. Železo napomáhá k udržení normálních funkcí energetického metabolismu, přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Hraje roli při přenosu kyslíku v těle, podporuje obranyschopnost, přispívá k udržení tělesné energie, podílí se na procesu dělení buněk. Hořčík zachovává normální stav kostí a zubů, je prospěšný pro optimální činnost svalů a nervové soustavy. Osvěžuje organismus. Draslík udržuje normální krevní tlak, podporuje nervosvalovou činnost.

Dávkování: Užívejte 1-2 tablety denně, nejlépe ráno na lačno. Zapijte dostatečným množstvím vlažné vody.

Upozornění: Nepřekračujte uvedené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré stravy.

Ostatní kategorie: Imunitní systém

Výrobce: Pharmacopea Ltd., London, Pharmacopea s.r.o., Rybná 716 , 110 00, Praha 1, Česká republika

Z blogu (5)

Čaga neboli rezavec šikmý

Fenomén: Civilizační choroby

Houby jako superpotraviny

Superionherbs: Hericium, Čaga, Cordyceps, Reishi

Základy tradiční čínské medicíny

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: