English Tea Shop Čaj citronová tráva, zázvor a citrusy

English Tea Shop Čaj citronová tráva, zázvor a citrusy

  • Bez DPH 70 Kč

Bylinný čaj s osvěžující chutí citrusů English Tea Shop spojuje osvědčenou kombinaci citrusových plodů a lehce štiplavého zázvoru. Čaj osvěží a povzbudí mysl i tělo svěží nasládlou chutí citrusů a ostřejšího zázvoru, aniž by obsahoval tein. A díky praktickým čajovým sáčkům si toto osvěžení můžete dopřát kdykoliv a kdekoliv během dne.

Výrazná svěží citronová tráva v kombinaci s pomerančovou kůrou vytváří jedinečnou nasládlou chuť, která je doplněna o lehce pikantní štiplavý zázvor. Tato kombinace bylinek a koření je nejen velice chutná, ale také zdraví prospěšná. Citronová tráva i kořen zázvoru obsahují množství silic a antioxidantů, které podporují zdraví celého organismu a pomáhají se lépe vyrovnat s virózami i vytrvalými bolestmi hlavy.

Použití: Čajový sáček zalijte 0,2 l čerstvě převařené horké vody a nechte louhovat 2-3 minuty. Poté dochuťte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Čaj je také výborný pro přípravu domácího ledového čaje. 6 sáčků zalijte 1 litrem horké vody a nechte louhovat 2-3 minuty. Poté oslaďte, přidejte další 0,5 l chladné vody a dejte do lednice vychladit. Před podáváním přidejte kostky ledu a čerstvé či kompotované ovoce.

Čaj citronová tráva, zázvor a citrusy je součástí balení:

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Citronová tráva, Pomerančová kůra, Zázvor, Přírodní příchuť pomeranče, Přírodní příchuť mandarinky

Možné alergeny: Citronová tráva, Pomerančová kůra

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?