Prohlédněte si vaše seznamy přání

English Tea Shop Čaj heřmánek, bio

English Tea Shop Čaj heřmánek, bio

Heřmánkový čaj má příjemnou chuť a uklidňující vůni. Lehká, bylinná, osvěžující chuť uklidní tělo i mysl a navodí pohodovou atmosféru.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Heřmánkový čaj English Tea Shop má  příjemnou chuť a uklidňující vůni. Lehká bylinná osvěžující chuť heřmánku uklidní tělo i mysl a navodí pohodovou atmosféru. Díky praktickým čajovým sáčkům si můžete tento relax dopřát kdykoliv a kdekoliv během dne.

Heřmánek má jemnou kořeněnou vůni i chuť, která uklidní a příjemně naladí pro zasloužené chvilky relaxace. Heřmánek přispívá k optimálnímu zažívání, podporuje přirozenou obranyschopnost organismu. Podporuje průchodnost dýchacích cest.  Přispívá k celkové pohodě ženy v předmenstruačním a menstruačním období. Tento bylinný čaj neobsahuje kofein.

Značka English Tea Shop podporuje bio farmaření a fair trade produkci v 25 zemích světa. Svou výrobou se řadí do kategorie „bezuhlíková“. Veškerý obalový materiál je biologicky odbouratelný a recyklovatelný.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 2-3 minuty. Poté dochuťte třtinovým cukrem či medem.

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149, Londýn, Velká Británie

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?