Prohlédněte si vaše seznamy přání

English Tea Shop Čaj máta, bio

English Tea Shop Čaj máta, bio

Mátový čaj má skvělé osvěžující účinky na celý organismus a působí příznivě na trávení. Čaj má výbornou osvěžující chuť, kterou oceníte nejenom v létě.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Mátový čaj English Tea Shop má skvělé osvěžující účinky na celý organismus. Máta obsahuje množství silic, tříslovin a dalších látek, které působí příznivě na lidský organismus. Čaj má výbornou osvěžující chuť, kterou oceníte nejenom v létě. Navíc díky praktickým čajovým sáčkům si můžete toto osvěžení dopřát kdykoliv a kdekoliv.

Máta má příjemnou osvěžující chuť díky obsahu mentolu a menthonu. Ty organismus povzbudí a zároveň působí pozitivně na trávicí ústrojí a podporují přirozenou chuť k jídlu. Máta navíc hraje roli při zachování optimálních imunitních funkcí organismu v zimním období a přispívá ke kvalitnímu spánku. Jemnou mentolovou chuť máty si můžete dopřát každý den. Obzvlášť v horkém letním počasí vás máta povzbudí a vzpruží.

Značka English Tea Shop podporuje bio farmaření a fair trade produkci v 25 zemích světa. Svou výrobou se řadí do kategorie „bezuhlíková“. Veškerý obalový materiál je biologicky odbouratelný a recyklovatelný.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte 2-3 minuty louhovat. Poté můžete dochutit třtinovým cukrem či medem.

Tip: Mátový čaj je výborným nápojem po těžkém vydatném jídle.

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149, Londýn, Velká Británie

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?