Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Organic India Čaj Tulsi Brahmi, sypaný, bio 100 g

Organic India Čaj Tulsi Brahmi, sypaný, bio 100 g

Sypaný bylinný čaj s brahmi či tulsi přirozenou cestou povzbuzuje organismus a zvyšuje jeho vitalitu, aniž by obsahoval kofein.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sypaný bylinný čaj Organic India Tulsi Brahmi přirozenou cestou povzbuzuje normální funkce organismu a podporuje jeho vitalitu a výdrž, i když neobsahuje kofein. Bazalka posvátná neboli tulsi je v Indii využívána k podpoře imunity a k tonizace nervové soustavy. Navozuje psychickou pohodu, přispívá k odolnosti těla i mysli v zátěžových situacích a pozitivně ovlivňuje hladinu cholesterolu v krvi.

Bylinný čaj z tulsi (bazalka posvátná) a brahmi (pupečník asijský) osvěžuje organismus. Tulsi má povzbuzující účinky na celé dýchací ústrojí a přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Bazalka posvátná také pozitivně ovlivňuje činnost srdce i celkovou vitalitu organismu a podporuje jeho odolnost vůči zátěžových situacím. Pupečník pak přispívá k regeneraci organismu.

Použití: 1 čajovou lžičku bylinné směsi přelijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat po dobu alespoň 3 minut. Poté přeceďte a podle chuti oslaďte. Pro maximální účinek pijte 3-4 šálky denně.

Upozornění: Čaj není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Výrobce: ORGANIC INDIA Pvt. Ltd., Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat , Lucknow, Indie

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Pupečník asijský1), Krišna Tulsi (Ocinum sanctum)1), Vana Tulsi (Ocinum basilicum)1), Rama Tulsi (Ocimum Sanctum)1)

1) Ekologické zemědělství

Konzistence: sypká

Obal: kovový

Potraviny: s příchutí

Specifická označení: ájurvédské produkty

Nenašli jste to pravé? Co tohle?