Naturalis Chaga 100 g

Naturalis Chaga 100 g

Uložit na seznam přání
Uložit na seznam přání
419
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Extrakt z houby chaga obsahuje 50 % polysacharidů, takže je velmi koncentrovaný a účinný. Chaga je oblíbená zejména na Sibiři a představuje bohatý zdroj vitaminů, minerálů a antioxidantů.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(2)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Čaga neboli rezavec šikmý je dřevokaznou houbou typu choroše, která roste na kmenech bříz v čisté sibiřské přírodě a uchovává si vysoký obsah prospěšných látek, pro které se v oblasti Ruska používala a stále používá pro podpoření tělesné odolnosti. Čaga je zdrojem organických kyselin a látek, napomáhajících buňkám bojovat s projevy oxidačního stresu.

Čaga je velmi odolná cizopasná houba rostoucí nejčastěji na stromech jako jeřáb, jilm nebo bříza. V Rusku se používá pro udržení organismu v kondici. Obsahuje látky, které se podílí na ochraně buněk před oxidačním stresem. Je prospěšným zdrojem vitaminů, konkrétně vitaminu K, vitaminu D a vitaminů skupiny B. Vitamín K se podílí na optimální krevní srážlivosti, na udržení kostní a chrupavkové odolnosti. Vitamin D přispívá k normálním funkcím imunitního systému, napomáhá vstřebávání fosforu a vápníku v těle, hraje roli při vývinu kostí v období růstu u dětí. Vitaminy skupiny B se starají o zachování normálních nervových funkcí, jsou prospěšné pro pokožku, vlasy a nehty.

Čaga poskytuje tělu přísun minerálních látek, konkrétně se jedná o křemík, železo, vápník, hořčík a draslík. Křemík se podílí na zachování normálních funkcí svalových tkání. Železo napomáhá k udržení normálních funkcí energetického metabolismu, přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Hraje roli při přenosu kyslíku v těle, podporuje obranyschopnost, přispívá k udržení tělesné energie, podílí se na procesu dělení buněk. Hořčík zachovává normální stav kostí a zubů, je prospěšný pro optimální činnost svalů a nervové soustavy. Osvěžuje organismus. Draslík udržuje normální krevní tlak, podporuje nervosvalovou činnost.

Dávkování: Dospělí užívají 1 čajovou lžičku prášku denně. Rozmíchejte ve vodě, ovocné šťávě nebo jogurtu.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy, který nenahrazuje pestré stravování. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Imunita

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487 , 252 62, Horoměřice, Česká republika

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu (2)

Proč jsou superpotraviny super

Proč potřebujeme vitaminy a jak se v nich vyznat

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.