Nástroje Zdraví Chlorella extra bio, tablety

Nástroje Zdraví Chlorella extra bio, tablety

  • Bez DPH 235 Kč

Sladkovodní řasa Chlorella je bohatá na množství minerálních látek a vitaminů, které regenerují a posilují celý organismus. Působí jako přírodní antibiotikum a podporuje zdraví problematické pokožky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Sladkovodní řasa chlorella Nástroje Zdraví je bohatá na množství vitaminů a minerálů, které regenerují organismus a současně přispívají k posílení imunity. Kromě toho chlorella také chrání organismus před nepříznivými vnějšími vlivy a před předčasným stárnutím.

Kromě posílení imunity chlorella podporuje také regeneraci pokožky i sliznic, působí protizánětlivě a antibakteriálně. Chlorella by se dala nazvat přírodním antibiotikem, které je na rozdíl od chemických látek šetrné k celému organismu a nezatěžuje střevní mikroflóru. Díky tomu je chlorella vhodným potravinovým doplňkem pro ty, kdo trpí na zánětlivou pokožku, problémy s akné či ekzémem.

Chlorella také pozitivně ovlivňuje kvalitu spánku, zlepšuje koncentraci a posiluje paměť.

Dávkování: Užívejte 3-5 tablet 3x denně, nejlépe s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Jedná se o potravinový doplněk, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete potravinový doplněk kombinovat se zdravou životosprávou a vyváženým jídelníčkem.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?