AlmaWin Čistič univerzální, pomerančový 500 ml

AlmaWin Čistič univerzální, pomerančový 500 ml

  • Bez DPH 236 Kč

Univerzální čistič Almawin je skvělým pomocníkem, se kterým umyjete téměř celou domácnost. Díky přírodnímu složení je čistič účinný, ale zároveň šetrný k čištěnému povrchu i pokožce rukou. A bonusem je příjemná vůně éterických olejů, která pohlcuje pachy.

Základem univerzálního čističe jsou přírodní tenzidy, které vytvoří bohatou pěnu. Ta si účinně poradí s nečistotami, vodním kamenem, mastnotou i zbytky přischlého jídla. Díky jeho všestrannosti můžete čistič použít na všechny povrchy v domácnosti, včetně čalounění i koberců. Vyhnout byste se měli pouze dřevu.

Univerzální čistič má kvalitní přírodní složení obohacené o éterické oleje, které vaši domácnost příjemně pomerančově provoní, nevysušuje pokožku vašich rukou a zároveň zbytečně nezatěžuje životní prostředí.

Použití: Podle míry znečištění aplikujte na zašpiněnou plochu koncentrovaný čistič nebo ho nařeďte vodou. Nechte působit a opláchněte čistou vodou či otřete vlhkým hadříkem.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Alifatické uhlovodíky z limonenu (30 %) , Neiontové tenzidy (5-15 %)

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Složení: bez parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH, Talstrasse 2, DE 73650 Winterbach Německo, www.almawin.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Univerzální čistič

Univerzální čistič s rozprašovačem je vhodný pro ošetření a dezinfekci všech povrchů v domácnosti, včetně lakovaného dřeva. Lehce rozpustí nečistoty a čištěný povrch spolehlivě vydezinfikuje.