AlmaWin Pomerančový čistič 500 ml

AlmaWin Pomerančový čistič 500 ml

Díky přírodnímu složení je univerzální čistič účinný, ale zároveň šetrný k čištěnému povrchu i pokožce rukou. A bonusem je příjemná vůně éterických olejů, která pohlcuje pachy.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Univerzální čistič Almawin je skvělým pomocníkem, se kterým umyjete téměř celou domácnost. Díky přírodnímu složení je čistič účinný, ale zároveň šetrný k čištěnému povrchu i pokožce rukou. A bonusem je příjemná vůně éterických olejů, která pohlcuje pachy.

Základem univerzálního čističe jsou přírodní tenzidy, které vytvoří bohatou pěnu. Ta si účinně poradí s nečistotami, vodním kamenem, mastnotou i zbytky přischlého jídla. Díky jeho všestrannosti můžete čistič použít na všechny povrchy v domácnosti, včetně čalounění i koberců. Vyhnout byste se měli pouze dřevu.

Univerzální čistič má kvalitní přírodní složení obohacené o éterické oleje, které vaši domácnost příjemně pomerančově provoní, nevysušuje pokožku vašich rukou a zároveň zbytečně nezatěžuje životní prostředí.

Použití: Podle míry znečištění aplikujte na zašpiněnou plochu koncentrovaný čistič nebo ho nařeďte vodou. Nechte působit a opláchněte čistou vodou či otřete vlhkým hadříkem.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH, Talstrasse 2, DE 73650 Winterbach Německo, www.almawin.de

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Alifatické uhlovodíky z limonenu (30 %) , Neiontové tenzidy (5-15 %)

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?