Coslys Čisticí pěna pro suchou a citlivou pleť 150 ml

Cleansing Foam

Coslys Čisticí pěna pro suchou a citlivou pleť 150 ml

Cleansing Foam

  • Bez DPH 254 Kč

Krémová čisticí pěna šetrně odličuje suchou i citlivou pleť. Výborně ji odlíčí, vyživí a zjemní bez jakéhokoliv podráždění a dodá jí pěstěný vzhled.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Krémová čisticí pěna Coslys šetrně odličuje a čistí suchou i citlivou pleť. Díky jemnému složení plnému bylinných výtažků je pokožka nejen odlíčena, ale zároveň vyživena, zjemněna a získává zdravý pěstěný vzhled.

O zklidnění a výživu se postará prášek z Aloe vera, který je bohatý na množství vitaminů, minerálů a aminokyselin. Právě díky nim je pokožka regenerována a vyživena. Kombinaci aloe s účinnými látkami z heřmánku pleť také chrání před podrážděním i předčasným stárnutím.

Květová voda z damašské růže pokožku osvěžuje, vyživuje a do hloubky hydratuje. Jemná pleť je zároveň posílena a tonizována. Bohatá krémová pěna Coslys účinně a zároveň šetrně čistí suchou a citlivou pokožku, aniž by ji dráždila.

Použití: Malé množství pěny naneste na navlhčenou pokožku obličeje a jemně masírujte. Poté vydatně opláchněte vlažnou vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Doporučuji / Kateřina 2. 3. 2017 12:52

S čistící pěnou jsem spokojená. Pleť po vyčištění nemám suchou, ani mi nepne. Měla jsem nedůvěru k jakýmkoliv čistícím gelům či pěnám, ale tato pěna mi změnila názor. Mám ji déle jak půl roku a v lahvičce mám stále polovinu pěny.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?