Siddhalepa Citronová tráva, Ayurveda Luxury Spa 10 ml

Siddhalepa Citronová tráva, Ayurveda Luxury Spa 10 ml

Ájurvédský esenciální olej s výtažky z citronové trávy provoní celou vaši místnost příjemnou svěží vůní. Čistí mysl, odplavuje každodenní starosti a shon a podporuje dobrou náladu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ájurvédský esenciální olej Ayurveda Luxury Spa Siddhalepa s výtažky z citronové trávy provoní celou vaši místnost příjemně svěží vůní. Čistí mysl, odplavuje každodenní starosti a shon a podporuje dobrou náladu. Podporuje koncentraci a aktivizuje energii pro fyzickou i psychickou práci. Pomáhá také zmírňovat bolesti hlavy.

V aromaterapii se využívá zejména pro mysl trápenou různými chmurami a depresivními stavy. Jeho vůně připomíná meduňku a nejspíše také proto je také schopná vyvolat v nás pocit klidu, zmírnit podráždění, potlačit nervozitu a pomoci při problémech s usínáním. Citronela je také výborným repelentem. Provoňte s ní všechny místnosti a vašemu domovu se budou mouchy i komáři z dálky vyhýbat .

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Anebo přidejte pár kapek do horké relaxační lázně.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Nepoužívejte ho na kůži nezředěný.

Výrobce: Hettigoda Group, 33/3 Sri Dharmarama Road, Ratmalana Srí Lanka, www.siddhalepa.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?