Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Weleda Citrus 24h Deo Roll-on 50 ml

Weleda Citrus 24h Deo Roll-on 50 ml

Deoroll-on Citrus vás přirozeně ochrání před tělesným zápachem a současně potěší osvěžující vůní citrusových plodů. Esenciální oleje tvoří lehkou, téměř letní vůni s příjemně štiplavými tóny zralých citronů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Deo roll-on Weleda Citrus vás přirozeně ochrání před tělesným zápachem a současně potěší osvěžující vůní citrusových plodů. Jemné složení bez obsahu hliníkových solí je šetrné a přesto účinné, neucpává póry a neomezuje přirozené funkce pokožky.

Deo roll on je inspirován šťavnatou vůní citrusů. Spojuje v sobě esenciální oleje, které tvoří lehkou, téměř letní vůni s příjemně štiplavými tóny zralých citronů. Deodorant vás navíc účinně ochrání před zápachem, a to díky kombinaci květové vody z vilínu viržinského a výtažkům z lékořice. Deodorant tak působí přirozeně antibakteriálně, eliminuje pach potu a současně zklidňuje a regeneruje pokožku v podpaží.

Celodenní svěžest

Citrusový deo roll-on je skvělou přírodní variantou, která vás ochrání proti nepříjemnému zápachu a dodá vám svěží pocit. Kuličkový deodorant Weleda vám poskytne dlouhotrvající ochranu pomocí přírodních složek. Éterické oleje z citrusů mají přirozené antibakteriální vlastnosti, čímž brání množení bakterií rozkládajících pot, jež způsobují nežádoucí zápach. Díky tomu vás před nepříjemnými pachy účinně ochrání a zanechá podpaží příjemně provoněné po celý den. 

Energizující vůně

Citrusová vůně nejen, že osvěží pokožku podpaží, ale má aromaterapeutický účinek na všechny vaše smysly. Citrusová silice dodává celodenní svěžest, podporuje energii a dobrou náladu a zároveň skvěle neutralizuje zápach potu. Deodorant je navíc maximálně šetrný k pokožce podpaží, neomezuje funkci kožních pórů, jen je mírně stahuje, čímž pocení omezuje, ale nezastavuje jej úplně. Zároveň nezpůsobuje podráždění díky absenci syntetických ingrediencí a nezanechává ulepený pocit. 

Přírodní varianta

Deodorant Weleda je skvělou alternativou ke klasickým deodorantům obsahujícím hliníkové soli, jež mohou mít negativní vliv na naše zdraví. Deodorant Weleda neobsahuje žádné sloučeniny hliníku a tvoří jej pouze přírodní ingredience, které neucpávají kožní póry a nechávají pokožku normálně dýchat, na druhou stranu ale brání proti nepříjemnému pachu. Éterické oleje rozvíjejí svoji vůni se zvyšující se teplotou pokožky, a tak vás efektivně ochrání proti zápachu. 

Použití: Malé množství deodorantu aplikujte na suchou pokožku podpaží nejlépe ihned po koupeli a nechte vstřebat. V případě potřeby aplikaci obnovte kdykoliv během dne.

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?