Numi Čokoládový čaj Earl Grey, Indulgent Tea

Numi Čokoládový čaj Earl Grey, Indulgent Tea

  • Bez DPH 121 Kč

Čokoládový čaj Earl Grey Indulgent Tea v sobě spojuje dva tradiční nápoje: čaj a kakao. Vyvážená chuť čajových lístků a čokolády je doplněna kousky voňavé vanilky a citrusovými tóny pomerančové kůry.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Čokoládový čaj Earl Grey Numi Indulgent Tea v sobě spojuje dva tradiční nápoje: čaj a kakao. Jedinečná vyvážená chuť čajových lístků a čokolády potěší všechny milovníky sladkostí. Tvoří příjemnou přirozeně sladkou chuť bez nutnosti doslazování. Earl Grey si můžete dopřát ke snídani i kdykoliv během dne, s mlékem a medem, nebo jen tak čistý.

Čokoládový čaj Earl Grey kombinuje vyvážené tóny černého čaje Assam s kvalitním kakaovým práškem. Společně tvoří lehce nasládlou chuť s teplými tóny kakaa. Tato výborná chuť je navíc podtržena kousky jemné krémové vanilky a citrusovými tóny pomerančové kůry. Čokoládový čaj se tak hodí pro popíjení po celý den či s mlékem jako výtečný čaj ke snídani. Navíc, můžete si z něj připravit i skvělé latté.

Příprava: čajový sáček zalijte 0,2l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 6- 8 minut. Poté podle chuti oslaďte a přidejte mléko.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Kakaový prášek1), černý čaj Assam1), Pomerančová kůra, Vanilkové lusky, Olej z bergamotu

1) Fair Trade

Možné alergeny: Pomerančová kůra

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: papírový

Produktové řady: Numi Indulgent Tea

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Numi Organic Tea, P.O.Box 20420, CA 94620 Oakland Spojené Státy Americké, tel: +31 (0)71 4090701, www.numitea.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?