Numi Čokoládový čaj Spice, Indulgent Tea

Numi Čokoládový čaj Spice, Indulgent Tea

  • Bez DPH 121 Kč

Čokoládový čaj Spice Indulgent Tea v sobě spojuje dva tradiční nápoje: čaj a kakao. Jedinečná vyvážená chuť čajových lístků, čokolády a koření zahřívá tělo i duši a je výborná jen tak i doplněná mlékem.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Čokoládový čaj Spice Numi Indulgent Tea v sobě spojuje dva tradiční nápoje: čaj a kakao. Jedinečná vyvážená chuť čajových lístků, čokolády a koření potěší všechny milovníky sladkostí. Tvoří příjemnou jemnou sladkou chuť bez nutnosti doslazování, doplněnou pikantním kořením. Čokoládový čaj si můžete dopřát ke snídani i kdykoliv během dne, s mlékem a medem, nebo jen tak čistý.

Čokoládový čaj kombinuje čajové lístky společně s kvalitním kakaovým práškem a exotickým kořením. Muškátový oříšek, zázvor, hřebíček a dalším voňavým pikantním kořením dodává čaji hřejivé tóny a perfektně se doplňuje s jemným kakaem. Čaj je tak skvělým společníkem ke snídani i po celý den. Můžete si jej dopřát jen tak, nebo oslazený medem s kapkou mléka.

Použití: Čajový sáček zalijte 0,2l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 6- 8 minut. Poté podle chuti oslaďte a přidejte mléko.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Kakaový prášek1), Černý čaj1), Skořice, Zázvor, Kardamom, Hřebíček, Muškátový oříšek, Anýz plod

1) Fair Trade

Obal: papírový

Potraviny: s příchutí

Přebal: papírový

Produktové řady: Numi Indulgent Tea

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Numi Organic Tea, P.O.Box 20420, CA 94620 Oakland Spojené Státy Americké, tel: +31 (0)71 4090701, www.numitea.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?