Prohlédněte si vaše seznamy přání
BiOOO dny dopravy zdarma

Superionherbs Cordyceps Housenice čínská, kapsle 90 ks

Superionherbs Cordyceps Housenice čínská, kapsle 90 ks

Značka: Superionherbs
Balení:
990
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Cordyceps se skládá jak z houby, která představuje rostlinnou říši, tak i z larvy, která pochází z říše živočišné. Přeloženo do dnešní mluvy je Cordyceps 2v1, a díky tomu účinně podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(6)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Housenice neboli Cordyceps je cizopasná houba, pocházející z Asie. Roste ve vysokých nadmořských výškách, ke svému vývinu potřebuje parazitovat na housenkách motýlů. Cordyceps představuje zdroj polysacharidů i bílkovin nebo aminokyselin. V housenici najdeme také minerální látky železo, hořčík, vápník, vitaminy skupiny B (vitamin B12, vitamin B1, vitamin B2), vitaminy E a K, omega mastné kyseliny a aminokyseliny.

Cordyceps představuje zdroj tělu prospěšných látek, podporujících činnost lidského organismu. Vitaminy skupiny B se starají o zachování optimálních nervových funkcí. Železo napomáhá k udržení normálních funkcí energetického metabolismu, podporuje tvorbu červených krvinek a hemoglobinu. Podílí se na přenosu kyslíku v těle, přispívá k podpoře obranyschopnosti organismu a k udržení tělesné energie, hraje roli při procesu dělení buněk. Hořčík přispívá k normálnímu stavu kostí, zubů, je prospěšný pro optimální činnost svalů a nervové soustavy. Osvěžuje organismus. Vápník se podílí na normální srážlivosti krve a buněčném dělení, podporuje činnost energetického metabolismu a svalů. Je prospěšný pro růst a vývin kostí u dětí a napomáhá zachování normálního stavu zubů.

Použití: Kapsle užívejte nejlépe ráno a večer na lačno.

Dávkování: 1-2 kapsle zapijte vlažnou nebo teplou tekutinou.

Upozornění: Nepřekračujte uvedené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Ostatní kategorie: Imunitní systém, Vitalita

Výrobce: Pharmacopea Ltd., London, Pharmacopea s.r.o., Rybná 716 , 110 00, Praha 1, Česká republika

Z blogu (6)

Cordyceps - energie pro život

Dopisy Ježíškovi 2. Díl

Houby jako superpotraviny

Oslavte Silvestr podle svého

Superionherbs: Hericium, Čaga, Cordyceps, Reishi

Základy tradiční čínské medicíny

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?