Nobilis Tilia Dárková sada Pro budoucí maminku 1 ks

Nobilis Tilia Dárková sada Pro budoucí maminku 1 ks

Nobilis Tilia Dárková sada Pro budoucí maminku 1 ks

Značka: Nobilis Tilia
Certifikáty: CPK
Certifikát CPK
Balení:
798
Momentálně vyprodané na e-shopu
Brno, Šilingrovo náměstí > 1 ks

Kosmetická sada Dárková sada pro maminky je sada tělové přírodní kosmetiky pro péči o napínanou pokožku bříška a pohodovou náladu.

Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Dárková sada Pro budoucí maminku od Nobilis Tilia je sada tělové přírodní kosmetiky pro péči o pokožku rostoucího bříška a dobrou náladu těhotné ženy. Sada obsahuje ženský sprchový gel s vůní geranie a masážní olej proti striím. Ženská květinová vůně geranie harmonizuje a přináší klid.

Tato přírodní kosmetika má vyladěné složení pro potřeby budoucích maminek. Čisté ingredience a harmonické vůně přináší klid a pokožce dodávají vše, co v takovém náročném období potřebuje. Sprchový gel geraniový obsahuje pouze šetrné mycí složky, které nevysušují, a olivový olej, který je velmi výživný a promašťuje napínanou pokožku. Masážní olej proti striím je směs přírodních olejů, které podporují elasticitu kůže a tím pomáhají předcházet nežádoucím striím.

KOMU UDĚLÁ SADA RADOST

Sada udělá tradost všem nastávajícím maminkám, které kromě těšení se na miminko budou mít radost i z luxusní přírodní péče pro sebe a pro svoje tělo.

Použití: viz obal.

Přírodní aromaterapeutická kosmetika Nobilis Tilia nabízí již od roku 1994 výjimečnou péči s blahodárnými účinky éterických olejů. Tyto mocné esence siličnatých rostlin v sobě ukrývají hlubokou sílu a energii, která je zachycena spojením tradiční metody destilace vodní párou a přírodních živlů ohně, vody, země a páry. 

Ostatní kategorie: Kosmetické sady pro děti

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?