Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Nobilis Tilia Deo kulička růže 50 ml

Nobilis Tilia Deo kulička růže 50 ml

Přírodní deodorant s květinovou vůní damašské růže a geránia je vhodný i pro jemnou a citlivou pokožku a zajišťuje zklidnění podráždění po holení a depilaci. Neobsahuje hliník ani talek.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Přírodní deodorant Nobilis Tilia s jemnou vůní damašské růže a geránia je vhodný i pro jemnou a citlivou pokožku a zajišťuje zklidnění podráždění po holení a depilaci. Růže vyniká svými pečujícími a regeneračními schopnostmi. Zároveň působí pozitivně i na mysl, uklidňuje ji, navozuje dobrou náladu a odbourává stresové stavy.

Jemný deodorant pečuje o podpaží a zároveň eliminuje pach potu díky gerániu a esenciálnímu oleji z růžové palmy. Kulička tak má antibakteriální, adstringentní, deodorační i repelentní účinky a eliminuje nejenom nepříjemný zápach, ale také přirozenou cestou eliminuje nadměrné pocení. Po aplikaci deodorantu bude pokožka zklidněná a vláčná. Deodorant nebělí oblečení, nelepí a rychle zasychá. Neobsahuje talek ani hliník.

Spolehlivá ochrana před pocením

Přírodní deodorant Nobilis Tilia je skvělým pomocníkem pro váš každý den. Spolehlivě ochrání v běžném provozu i v náročných situacích, a zároveň díky obsahu přírodních složek nepodráždí pokožku a neucpe její póry. Parfemace je tvořena variací esenciálních olejů, které po celý den uvolňují příjemnou vůni a nijak se nebudou tlouci s vaším oblíbeným parfémem. 

Pro zdravou pokožku

Tento kuličkový deodorant Nobilis Tilia je založen na kvalitních přírodních ingrediencích, které jsou nejen velice účinné, ale zároveň mají pěstící účinky na jemnou pokožku podpaží. Přírodní složky zklidňují podráždění pokožky po holení či depilaci a zanechávají ji hebkou. Díky absenci hliníkových solí deodorant neucpává póry a nehrozí potenciálními zdravotními riziky. 

Zklidňující vůně

Díky kuličkovému aplikátoru se deodorant velice dobře nanáší a zanechává rovnoměrnou vrstvu, která vás ochrání před pocením po celý den. Obsažené vonné esence nejen, že působí proti zápachu, ale zároveň mají aromaterapeutické účinky na psychiku. Vůně růže přináší pohodu, zklidnění a harmonizaci pro vaši mysl. 

Použití: Aplikujte na čistou suchou pokožku několikrát denně dle potřeby.

Tip: Díky zklidňujícím složkám můžete deodorant použít i bezprostředně po holení a depilaci.

Barva: bílá

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?