Faith in Nature Deodorant tuhý Crystal 100 g

Faith in Nature Deodorant tuhý Crystal 100 g

  • Bez DPH 123 Kč

Deodorant tuhý Crystal využívá antibakteriálních a adstringentních účinků kamence, eliminuje nadměrné pocení a vznik zápachu. Složení bez parfemace je vhodné i pro přecitlivělou pleť.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Deodorant tuhý Crystal Faith in Nature využívá antibakteriálních a adstringentních účinků kamence. Krystaly této přírodní sloučeniny se do pokožky nevstřebávají, zůstávají pouze na jejím povrchu a eliminují nadměrné pocení i vznik tělesného zápachu.

Kamenec přirozenou cestou lehce stahuje kožní póry a zároveň působí antibakteriálně, což je jeho nesmírnou výhodou. Pot sám o sobě není cítit, zápach vzniká až ve chvíli, kdy se dostane do styku s bakteriemi na pokožce. Díky kamenci je ale výskyt bakterií eliminován, a tím pádem ani nevzniká tělesný zápach.

Kamenec si šetrně a přesto účinně poradí se vznikem nepříjemného pachu a zároveň nebude ucpávat kožní póry a podněcovat záněty potních žláz. Navíc, čistě přírodní složení bez přidané parfemace je vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku alergiků, atopiků a dalších.

Použití: Krystal navlhčete vodou a naneste na suchou čistou pokožku podpaží nejlépe ihned po koupeli.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Potassium Alum

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Složení: bez alkoholu, bez glycerinu, bez parabenů, bez parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: Faith Products Ltd, James Street, M26 1LN Radcliffe Velká Británie, tel: +44 161 724 4016, https://www.faithinnature.co.uk/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?