Purity Vision Depilační cukrová pasta Bioepil 350 g

Purity Vision Depilační cukrová pasta Bioepil 350 g

Cukrová depilační pasta je šetrným prostředkem k odstraňování nežádoucích chloupků na pokožce celého těla. S obsahem pečujících výtažků z růže a tea tree olejem.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Depilační cukrová pasta Purity Vision je přírodním prostředkem k odstraňování nežádoucích chloupků. Díky šetrnému složení je možné ji použít na pokožku celého těla včetně citlivých míst. Použití je velmi snadné a zvládne ho doma opravdu každý. Výsledkem je dokonale hladká a sametově jemná pokožka, která vydrží až několik týdnů. 

Depilace cukrovou pastou je méně bolestivá, než u jiných metod, zároveň nedochází tolik k podráždění či zarudnutí kůže. Depilační pasta Purity Vision taktéž obsahuje množství zklidňujících složek, jež zabraňují zcitlivění pokožky. Výtažek z růže pečuje o kůži, tea tree olej má mírné dezinfekční a chladící účinky a heřmánkový olej působí jako vysoce hojivá ingredience a zároveň brání zčervenání pokožky.

Cukrová pasta je ideální pro použití jak doma, tak v salónech a nezpůsobuje ve větší míře zarůstání chloupků. Pokožka je hydratovaná, vyživená a opečovávaná. Zároveň jde o čistě přírodní metodu bez obsahu chemických látek a konzervantů, což snižuje riziko vzniku alergických reakcí a díky obsahu bylinných extraktů je vhodná i pro citlivou kůži. 

Použití: Zahřejte pastu ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě přibližně na tělesnou teplotu. Množství o velikosti ořechu rozetřete po pokožce do vrstvy vysoké cca 2 mm. Nechte několik sekund působit a následně strhněte po směru růstu chloupků.

Výrobce: Natures Care CZ s.r.o., Hlavní 15, 768 04 Střílky Česká republika, www.purityvision.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

relativní spokojenost / Markéta 5. 4. 2017 00:25

Má první zkušenost s cukrovou pastou na podpaží - musím říct, že jsem spokojená a vytrhala všechno... Důležitá je dle mého příprava a následná péče pokožky, aby se netvořily nežádoucí vedlejší účinky...

vyhozené peníze / Jana 12. 4. 2014 20:28

Krom toho, že pasta není potřeba ani rozehřívat. Nevytrhá na nohou všechny chloupky. Po těch vytržených se mi udělali zarudlá místa. Během chvíle používání je to celé rozteklé. Další vyhozené peníze. Zlatá žiletka.

Re: vyhozené peníze / Petra 2. 6. 2015 14:22

Mám stejnou zkušenost. Špatně se s ní pracuje,roztéká se a nic moc nevytrhne:-(

Re: Re: vyhozené peníze / Jana R. 11. 7. 2015 11:36

Přesně tak. Nedoporučuji.

Re: Re: Re: vyhozené peníze / Pavla P. 9. 8. 2016 15:45

Nezbývá než souhlasit s dřívějšími argumenty. A to jsem si říkala že dámy asi neumí pracovat s voskem a nechtěla se nechta ovlivnit. Ne děkuji, zůstanu u žiletky.

Celkem spokojenost / Monika 14. 6. 2019 09:55

Pasta funguje, jak má, vytrhá všechny chloupky. Doporučuji ale jen na menší místa, jako podpaží. Na nohy je lepší epilátor, jak z hlediska časového, tak i finančního.

Balení / Monika 15. 6. 2019 19:04

Jsem také spokojená s balením, pasta jde bez problémů vyndat a spotřebuje se celá beze zbytku

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?