Hanna Maria Dětská pokojová přírodní vůně s ratanovými tyčkami, La mia Camer 250 ml

Hanna Maria Dětská pokojová přírodní vůně s ratanovými tyčkami, La mia Camer 250 ml

  • Značka: Hanna Maria
  • Balení: 250 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Původní cena 550 Kč.Přírodní neupravené rathanové tyčky ponoříte do skleničky pokojové vůně a již jen z povzdálí vnímáte, jak se vůně šíří pomocí kapiláry do celé tyčinky a odtud provonívá celý dětský pokoj. Stačí jen občas ponořit hole z opačné strany, či doplnit skleničku a zajistíte tak konstantní jemnou vůni šířící se nejen pokojem dětí.certifikáty: LEAPING BUNNYvhodné pro: děti i dospělékonzi

Původní cena 550 Kč.

Přírodní neupravené rathanové tyčky ponoříte do skleničky pokojové vůně a již jen z povzdálí vnímáte, jak se vůně šíří pomocí kapiláry do celé tyčinky a odtud provonívá celý dětský pokoj. Stačí jen občas ponořit hole z opačné strany, či doplnit skleničku a zajistíte tak konstantní jemnou vůni šířící se nejen pokojem dětí.

certifikáty: LEAPING BUNNY
vhodné pro: děti i dospělé
konzistence: tekutá
barva: čirá
balení: skleněný obal, papírový přebal

složení: Alcohol denat., Aqua, Fragrance

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Společnost Hanna Maria zahájila aktivní činnost v roce 2000, kdy se začala zabývat vývojem a dovozem parfemací do Čech. Hana Tomášková, firemním jménem Hanna Maria, se zabývá sestavováním 100% čistě přírodních éterických olejů pro vyvážení životní energie. Vychází z východních učení, využívá energetiky rostlin, vlastních zkušeností v oblasti vývoje vůní a znalostí energetických center člověka, ezoteriky, feng shui a astrologie. Inspiruje se vlastním vnímáním přírody, především české, pracuje převážně intuitivně a mimosmyslově. Již od dětství vnímá vyzařování a auru lidí. Inspiraci získává také ze svých pobytů v cizích zemích, např. Anglii, Francii, Švýcarsku, Turecku, Thajsku ... Suroviny pro její produkty pochází z přísně kontrolovaných ekologických plantáží z celého světa, zpracovává je podle jejich požadavků anglická firma Augustus Oils - Bordon, Hamphire. Suroviny i hotové produkty podléhají přísným mezinárodním kritériím certifikace a atestace v EU. Hanna Maria spolupracuje s firmami vyvíjejícími parfémy, vonné látky a silice ve Francii, Anglii a Švýcarsku a je jejich výhradním obchodním zástupcem pro Čechy a Slovensku. Ve spolupráci se švýcarským partnerem vyvíjí profesionální defuzéry pro aplikaci vůní, které promění velké prostory v osobitý prostor. Tyto parfemace se používají jako podpůrný marketing pro banky, obchodní domy, kanceláře i letištní haly.

kontakt na výrobce:
HANNA MARIA THERAPY
Hana Tomášková
Nerudova 1668
530 02 Pardubice
www.tomexo.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: HANNA MARIA THERAPY, Nerudova 1668, 530 02 Pardubice Česká republika, www.tomexo.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: