Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Nobilis Tilia Dětský nosní olej Vilík 20 ml

Nobilis Tilia Dětský nosní olej Vilík 20 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Skladem na pobočce

Jemný nosní olej pečuje o poškozenou pokožku v okolí nosu a zároveň zlepšuje průchodnost dýchacích dutin při nachlazení. Olej je bohatý na množství léčivých látek, které odřenou oteklou pokožku regenerují.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Jemný nosní olej Nobilis Tilia pečuje o poškozenou pokožku v okolí nosu a zároveň zlepšuje průchodnost dýchacích dutin při nachlazení. Olej je bohatý na množství léčivých látek, které odřenou oteklou pleť aktivně regenerují a ulevují od bolesti i nepříjemného pálení.

Základ oleje je tvořen slunečnicovým olejem, který poškozenou pokožku zjemňuje, vyživuje a chrání před dehydratací i opětovným podrážděním. V kombinaci s oleji z třezalky, levandule a heřmánku odřenou pokožku skvěle zklidňuje, mírní její začervenání a eliminuje nepříjemné pnutí.

O regeneraci odřené pokožky se také postará kombinace vitaminů A a E, které aktivně napomáhají regeneraci, chrání pokožku před dehydratací i opětovným poškozením. Esenciální oleje z eukalyptu, jedle a kajeputu díky své osvěžující mentolové vůni uvolňují ucpané dýchací cesty a napomáhají snadnějšímu dýchání. Díky jednoduchému přírodnímu složení je nosní olej vhodný i pro ty nejmenší.

Praktický pomocník

Nosní olej Nobilis Tilia bude vaším věrným spojencem v boji proti rýmě a nachlazení. Tento jemný olej spojuje dvě funkce v jednom, jednak pomáhá zprůchodnit horní dýchací cesty a zároveň pečuje o podrážděnou a odřenou pokožku v okolí nosu. Díky tomu urychlí průběh nachlazení, pomáhá vám volně dýchat a zároveň zmírňuje nepříjemné pálení a vysušení pokožky. 

Péče o pokožku

Díky obsahu tvořenému účinnými přírodními ingrediencemi bez přidaných syntetických složek je nosní olej vhodný pro celou rodinu, a to včetně těch nejmenších. Nezatěžuje vaše tělo chemikáliemi a pečuje o dýchací cesty a pokožku pomocí přírodních výtažků. Díky praktickému aplikátoru se velmi snadno používá a je vhodným pomocníkem do vaší domácí lékárničky.

Při rýmě a nachlazení

Slunečnicový olej vyživuje suchou a popraskanou pokožku v okolí nosu, zvláčňuje ji a zmírňuje nepříjemné pocity pálení. Zároveň chrání pokožku před vysušením a posiluje ji. Éterický olej z levandule a heřmánku pak mají zklidňující účinky, zmírňují podráždění a působí antibakteriálně. Esence z kajeputu, jedle a mentolu pak zmenšují otoky sliznic a zprůchodňují dýchací cesty. 

Použití: Pár kapek oleje aplikujte na postiženou pokožku kolem nosu a lehce rozetřete. Aplikaci opakujte podle potřeby.

Tip: Pro usnadnění dýchání můžete olej aplikovat i na spánky.

Užití: vnější

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?