Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Weleda Dětský zubní gel 50 ml

Weleda Dětský zubní gel 50 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Jemný dětský zubní gel pečuje o chrup i celou ústní dutinu díky přírodním čisticím substancím. Příjemná nasládlá chuť si děti rychle zamilují a z neoblíbené povinnosti se stane příjemný rituál.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Jemný dětský zubní gel Weleda pečuje o chrup i celou ústní dutinu díky přírodním čisticím substancím. Příjemnou nasládlá chuť si děti rychle zamilují, a z neoblíbené povinnosti stane vítaný rituál. Nemusíte se však obávat, i když dítě pastu spolkne, nic se neděje. Zubní gel totiž neobsahuje látky zatěžující trávicí systém.

Zubní gel předchází vzniku zubního kazu díky výtažkům z měsíčku lékařského. Ten má výborné protizánětlivé, hojivé a antibakteriální účinky. Napomáhá hojení drobných ranek a aftů v ústech.

Esenciální oleje z máty kadeřavé a fenyklu dodávají zubnímu gelu příjemnou chuť a zároveň dezinfikují zubní dutinu.

Přírodní volba

Zubní gel pro děti od Weledy je skvělou volbou pro každodenní zubní hygienu. Pokud vám nevyhovují klasické zubní pasty s chemickým složením, které mohou zatěžovat dětské tělo, nebo hledáte ekologicky šetrnou variantu, je tento zubní gel pro vás perfektní volbou. Zubní gel Weleda čistí zuby šetrně, avšak důsledně, a zároveň efektivně ochrání proti zubnímu kazu i onemocněním dásní.

Důkladná očista

Základ tohoto jemného zubního gelu jsou bylinné ingredience se skvělými čisticími a antiseptickými účinky. Dokáží účinně odstranit nečistoty v oblasti prvních zoubků, mezizubních prostor i celé ústní dutiny a udržuje ji v dlouhodobé rovnováze. Pokud děťátko pastu spolkne, nemusíte se obávat, protože přírodní zubní gel nezatěžuje trávicí trakt.

Čisté zuby a svěží dech

Zubní gel pro děti obsahuje také extrakt z heřmánku, jež má zklidňující účinky, efektivně zmírňuje jakékoliv podráždění a brání poškození citlivých dásní těch nejmenších. Mandlový olej chrání ústní dutinu a má intenzivní hojivé účinky. Pasta má navíc přirozeně nasládlou chuť, takže promění každodenní povinnost čištění zubů v zábavný rituál. Zubní gel je vhodný i pro ty nejmenší od prvních zoubků. 

Použití: Malé množství zubního gelu naneste na zubní kartáček a čistěte zubní dutinu po dobu 2 minut. Vyplivněte a vypláchněte čistou vodou. Používejte každý den ráno i večer.

Upozornění: Zubní gel je díky přírodnímu složení vhodný i pro ty nejmenší.

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?