Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Weleda Dětský zubní gel 50 ml

Weleda Dětský zubní gel 50 ml

Jemný dětský zubní gel pečuje o chrup i celou ústní dutinu díky přírodním čisticím substancím. Příjemná nasládlá chuť si děti rychle zamilují a z neoblíbené povinnosti se stane příjemný rituál.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Jemný dětský zubní gel Weleda pečuje o chrup i celou ústní dutinu díky přírodním čisticím substancím. Příjemnou nasládlá chuť si děti rychle zamilují, a z neoblíbené povinnosti stane vítaný rituál. Nemusíte se však obávat, i když dítě pastu spolkne, nic se neděje. Zubní gel totiž neobsahuje látky zatěžující trávicí systém.

Zubní gel předchází vzniku zubního kazu díky výtažkům z měsíčku lékařského. Ten má výborné protizánětlivé, hojivé a antibakteriální účinky. Napomáhá hojení drobných ranek a aftů v ústech.

Esenciální oleje z máty kadeřavé a fenyklu dodávají zubnímu gelu příjemnou chuť a zároveň dezinfikují zubní dutinu.

Přírodní volba

Zubní gel pro děti od Weledy je skvělou volbou pro každodenní zubní hygienu. Pokud vám nevyhovují klasické zubní pasty s chemickým složením, které mohou zatěžovat dětské tělo, nebo hledáte ekologicky šetrnou variantu, je tento zubní gel pro vás perfektní volbou. Zubní gel Weleda čistí zuby šetrně, avšak důsledně, a zároveň efektivně ochrání proti zubnímu kazu i onemocněním dásní.

Důkladná očista

Základ tohoto jemného zubního gelu jsou bylinné ingredience se skvělými čisticími a antiseptickými účinky. Dokáží účinně odstranit nečistoty v oblasti prvních zoubků, mezizubních prostor i celé ústní dutiny a udržuje ji v dlouhodobé rovnováze. Pokud děťátko pastu spolkne, nemusíte se obávat, protože přírodní zubní gel nezatěžuje trávicí trakt.

Čisté zuby a svěží dech

Zubní gel pro děti obsahuje také extrakt z heřmánku, jež má zklidňující účinky, efektivně zmírňuje jakékoliv podráždění a brání poškození citlivých dásní těch nejmenších. Mandlový olej chrání ústní dutinu a má intenzivní hojivé účinky. Pasta má navíc přirozeně nasládlou chuť, takže promění každodenní povinnost čištění zubů v zábavný rituál. Zubní gel je vhodný i pro ty nejmenší od prvních zoubků. 

Použití: Malé množství zubního gelu naneste na zubní kartáček a čistěte zubní dutinu po dobu 2 minut. Vyplivněte a vypláchněte čistou vodou. Používejte každý den ráno i večer.

Upozornění: Zubní gel je díky přírodnímu složení vhodný i pro ty nejmenší.

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?