Klar Dezinfekční prostředek 250 ml

Klar Dezinfekční prostředek 250 ml

Dezinfekční prostředek efektivně odstraňuje nečistoty, bakterie i plísně z nejrůznějších povrchů v celé domácnosti. Můžete použít k čištění kuchyňské linky, vany, toalety i dílny.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Dezinfekční prostředek Klar efektivně odstraňuje nečistoty, bakterie i plísně z nejrůznějších povrchů v celé domácnosti. Díky jednoduchému přírodnímu složení jej můžete bez obav použít k čištění kuchyňské linky, vany, toalety i dílny.

Dezinfekční prostředek si spolehlivě poradí s mastnotou, plísněmi i bateriemi, jako je salmonela, stafylokok nebo bakterie e-coli. Koncentrované složení zaručí účinné odstranění všech nečistot a současně zanechá povrch hygienicky čistý. Dezinfekční prostředek je vhodný pro ošetření všech typů povrchů s výjimkou surového dřeva.

Díky jednoduchému přírodnímu složení je dezinfekční prostředek šetrný k citlivé pokožce i dýchacím cestám a také zbytečně nezatěžuje životní prostředí. Obsažené složky se při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky, a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Použití: Prostředek aplikujte neředěný přímo na znečištěnou plochu, nechte chvíli působit a poté omyjte čistou vodou či otřete vlhkým hadříkem.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí!

Výrobce: AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH, Talstrasse 2, DE 73650 Winterbach Německo, www.almawin.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?