Prohlédněte si vaše seznamy přání
DNY BIOOO.CZ JSOU TU! PRÉMIOVÉ AKCE, HODNOTNÉ DÁRKY A SLEVY AŽ 60 %. POUZE 18. – 20. 9.

Dr. Bronner's Bezoplachový čisticí sprej na ruce Lavender 60 ml

Dr. Bronner's Bezoplachový čisticí sprej na ruce Lavender 60 ml

Značka: Dr. Bronner's
Certifikáty: NATRUE, USDA ORGANIC
Certifikát NATRUECertifikát USDA ORGANIC
Balení:
189

Sprej s levandulovým éterickým olejem má na pokožku rukou výborné antiseptické účinky a hodí se také třeba pro osvěžení vzduchu.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(5)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Bio bezoplachový čisticí sprej na ruce Dr. Bronner's s levandulovým éterickým olejem je určený pro hygienu rukou i v případě, že není možné použít vodu. Sprej obsahuje alkohol, který má antiseptické účinky a nahradí mytí rukou kdykoliv během dne. Tento sprej patří do kabelky nejen při cestách do zemí třetího světa.

Bezoplachový čisticí sprej s květinovou vůní levandule slouží pro dokonalou hygienu rukou v jakékoliv situaci, kdy není k dispozici čistá voda. Neobsahuje škodlivé chemické látky jako běžné konvenční antibakteriální gely a nenarušuje přirozenou obranyschopnost pokožky. 

Značka Dr. Bronner´s se pyšní hned několika certifikáty, jako jsou USDA organicLeaping Bunny či Certified B Corporation. Jejich produkty splňují podmínky FairTrade.

Použití: Aplikujte sprej do dlaní a dlaně spolu mněte, dokud se tekutina plně nevstřebá.

Tip: Sprej můžete použít i jako osvěžovač vzduchu, pro osvěžení bot či jako deodorant.

Upozornění: Je určené pouze pro vnější použití. Kapalina je hořlavá, nevkládejte do plamene. Nestříkejte do očí, v případě zásahu očí je řádně vymyjte čistou vodou. Není určeno pro vnitřní použití. Skladujte mimo dosah dětí. Pokud se objeví jakékoliv podráždění pleti, které trvá déle než 72 hodin, konzultujte se svým lékařem.

Výrobce: Dr. Bronner's Magic Soaps, P.O. Box 28 , 92033, Escondido, Californie, Spojené Státy Americké , tel: (760) 743-2211

Z blogu (5)

Darujte k Vánocům zdraví

Dr. Bronner načechrává kožichy

Jak si vyrobit čistič kosmetických štětců

Recenze: Dr. Bronner's dezinfekční sprej na ruce lavender

Seznamte se - David Bronner

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

/ Ivana 19. 2. 2018 10:25

Na mně je vůně moc intenzivní, po použití věc ještě projedu vodou navlhčeným obrouskem. Desinfikuji klávesnici, telefon atd., na dovolený i ruce, které nijak nedráždil.

/ Karolina 15. 5. 2017 17:49

Vše co tento antibakteriální sprej slibuje, tak plní. Dokonce je to i první výrobek tohoto druhu, který mi můj atopický ekzém vůbec nedráždí a po aplikaci ani neštípe. A obrovské plus je ta krásná vůůně.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: