Energy Drags Imun 30 ml

Energy Drags Imun 30 ml

  • Bez DPH 516 Kč

Bioinformační přípravek s obsahem čisté pryskyřice Croton Lechleri má regenerační a hojivé účinky. Působí antisepticky a antibakteriálně, pomáhá posílit zdravotní stav organismu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bioinformační přípravek Energy Drags Imun obsahuje jedinečný čistý latex z ceněné jihoamerické rostliny Croton Lechleri, jež je už tisíce let používána v metodách tradiční medicíny. Tato pryskyřice má silné hojivé účinky a peruánští indiáni ji již od pradávna využívali jako "tekutý" obvaz k ochraně a podpoře hojení ran.

Pryskyřice Croton Lechleri neboli dračí krev má antibakteriální, antimikrobiální, antivirové a protiplísňové účinky. Napomáhá zabránit šíření a škodlivému působení mikroorganismů z prostředí a působí při celé řadě chronických onemocnění. Podporuje granulaci tkání, napomáhá zacelovat rány a má pozitivní účinky při špatně se hojících defektech.

Drags Imun ovlivňuje mimo jiné dráhy sleziny, žaludku, tří zářičů, tenkého a tlustého střeva, jangovou a jinovou pojivovou. Působí tedy na problémy, které se vztahují k nedostatečné či poškozené funkci orgánů na těchto drahách. Pomáhá svými podpůrnými účinky také při respiračních, chřipkových a horečnatých onemocněních a podporuje regeneraci a obranyschopnost organismu. 

Zázračná pryskyřice

Účinek tohoto bioinformačního přípravku se odvíjí od jediné cenné ingredience. Jedná se o přírodní latex z jihoamerické rostliny Croton Lechleri a přezdívá se mu mimo jiné dračí krev. Má výjimečný účinek na všechny aspekty organismu. Croton Lechleri je rostlina velice oblíbená v tradičním léčitelství a často využívaná při celém spektru onemocnění. Byla používána již peruánskými indiány.

Silné hojivé účinky

Dračí krev má především silné hojivé účinky. Podporuje přirozenou regenerační schopnost tkání a urychluje jejich zacelování. Posiluje granulaci tkání, a tím i celkově zkracuje dobu hojení rány. Již po staletí je používána jako první pomoc při poraněních, kdy funguje jako přírodní varianta tekutého obvazu, který ránu ochrání a zároveň podpoří regeneraci.

I na chronické rány

Bioinformační přípravek Drags Imun tedy můžete použít i na dlouhotrvající a problematická poranění, která se špatně dlouhodobě hojí, jako jsou proleženiny a další. Výtažek z pryskyřice Croton Lechleri je navíc antibakteriální, takže brání množení škodlivých mikroorganismů a šetrně dezinfikuje. Působí při celé řadě chronických onemocnění.

Podpora při onemocněních

Možnosti přípravku Drags Imun jsou velmi široké. Působí na dráhy týkající se trávicího traktu, a má tedy vliv také na oblast žaludku či tenkého a tlustého střeva. Díky tomu harmonizuje trávení a pomáhá při obtížích v této oblasti, jako je například pálení žáhy či průjmy a zácpy. Zároveň také podporuje celkovou obranyschopnost organismu a posiluje imunitní systém.

Použití: Po třech týdnech užívání následuje týdenní pauza.

Tip: Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Vnitřně užíváme maximálně 10 kapek (0,5 ml) 1-3x denně, zapíjíme vodou. Děti maximálně 1-3 kapky na 10 kg hmotností.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Croton Lechleri Extract (100 %)

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Je vhodné užívat kapky Energy Drags Imun i v těhotenství a době kojení? Trpím chronickými čepy na mandlích, v ...

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.