Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Nobilis Tilia Druhý porodní olej 10 ml

Nobilis Tilia Druhý porodní olej 10 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Masážní olej Isis přináší podporu během druhé doby porodní, zesiluje kontrakce a napomáhá hladkému průběhu porodu. Osvědčená kombinace esenciálních olejů přispívá ke zdravému porodu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Masážní olej Nobilis Tilia Isis přináší podporu během druhé doby porodní, zesiluje kontrakce, a napomáhá tak hladkému průběhu porodu. Osvědčená kombinace esenciálních olejů a bylinek tonizuje svalstvo děložní sliznice, podporuje zdravý a klidný porod.

Masážní olej je natolik účinný díky kombinaci éterických olejů z kadidlovníku a růžového dřeva. Tyto dvě látky mají lehké sedativní účinky, harmonizují tělo i mysl a tlumí bolest. Vůně jasmínu dodává ženě pocit sebedůvěry, zatímco na tělo má tonizační účinky a připravuje dělohu na samotný porod.

Směs olejů napomáhá správnému dýchání a okysličení celého organismu, čímž eliminuje prožívání bolesti během kontrakcí. Olej Isis je vhodným pomocníkem pro hladký průběh porodu, podporuje a zesiluje kontrakce a zároveň harmonizuje a uklidňuje mysl rodičky.

Pro hladký průběh porodu

Masážní olej Isis je jako stvořený pro hladký průběh těhotenství a zejména samotného porodu. Tento masážní olej přináší oporu v náročné druhé době porodní a pomůže vám cítit se lépe. Obsahuje oleje, které podporují zdravý tonus děložního svalstva. Díky esenciálním olejům pak rovněž pečuje o vaši psychiku díky jemné zklidňující vůni.

Podpora kontrakcí

Díky tonizačním vlastnostem pomáhá masážní olej Isis stimulovat děložní kontrakce, a tím i pozitivně ovlivňuje posunování plodu porodními cestami. Ulevuje při bolestech a je skvělou podporou pro co nejsnazší a nejrychlejší průběh porodu. Zároveň pečuje o pokožku, podporuje její pružnost a pomáhá jí vyrovnat se s přirozenými změnami objemu.

Péče o psychiku

Masážní olej Isis obsahuje pouze přírodní složky a nezatěžuje vaše tělo syntetickými ingrediencemi, parfemací či konzervanty. Přírodní oleje pečují o pokožku šetrně, ale účinně a zanechávají ji dokonale jemnou. Díky éterickým olejům pak masážní olejíček pečuje také o psychiku rodičky, neboť pomáhá zmírnit nervozitu, podporuje sebedůvěru a zklidňuje mysl.

Použití: Během druhé doby porodní masírujeme ramena a šíji, oblast kolem klíčních kostí, chodidla i bříško.

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?