Nobilis Tilia Druhý porodní olej 10 ml

Nobilis Tilia Druhý porodní olej 10 ml

Značka: Nobilis Tilia
Certifikáty: CPK BIO
Certifikát CPK BIO
Balení:
144
Momentálně vyprodané na e-shopu
Praha, Karlín > 2 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 1 ks

Masážní olej Isis přináší podporu během druhé doby porodní, zesiluje kontrakce a napomáhá hladkému průběhu porodu. Osvědčená kombinace esenciálních olejů přispívá ke zdravému porodu.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu5
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Masážní olej Nobilis Tilia Isis přináší podporu během druhé doby porodní, zesiluje kontrakce, a napomáhá tak hladkému průběhu porodu. Osvědčená kombinace esenciálních olejů a bylinek tonizuje svalstvo děložní sliznice, podporuje zdravý a klidný porod.

Masážní olej je natolik účinný díky kombinaci éterických olejů z kadidlovníku a růžového dřeva. Tyto dvě látky mají lehké sedativní účinky, harmonizují tělo i mysl a tlumí bolest. Vůně jasmínu dodává ženě pocit sebedůvěry, zatímco na tělo má tonizační účinky a připravuje dělohu na samotný porod.

Směs olejů napomáhá správnému dýchání a okysličení celého organismu, čímž eliminuje prožívání bolesti během kontrakcí. Olej Isis je vhodným pomocníkem pro hladký průběh porodu, podporuje a zesiluje kontrakce a zároveň harmonizuje a uklidňuje mysl rodičky.

Pro hladký průběh porodu

Masážní olej Isis je jako stvořený pro hladký průběh těhotenství a zejména samotného porodu. Tento masážní olej přináší oporu v náročné druhé době porodní a pomůže vám cítit se lépe. Obsahuje oleje, které podporují zdravý tonus děložního svalstva. Díky esenciálním olejům pak rovněž pečuje o vaši psychiku díky jemné zklidňující vůni.

Podpora kontrakcí

Díky tonizačním vlastnostem pomáhá masážní olej Isis stimulovat děložní kontrakce, a tím i pozitivně ovlivňuje posunování plodu porodními cestami. Ulevuje při bolestech a je skvělou podporou pro co nejsnazší a nejrychlejší průběh porodu. Zároveň pečuje o pokožku, podporuje její pružnost a pomáhá jí vyrovnat se s přirozenými změnami objemu.

Péče o psychiku

Masážní olej Isis obsahuje pouze přírodní složky a nezatěžuje vaše tělo syntetickými ingrediencemi, parfemací či konzervanty. Přírodní oleje pečují o pokožku šetrně, ale účinně a zanechávají ji dokonale jemnou. Díky éterickým olejům pak masážní olejíček pečuje také o psychiku rodičky, neboť pomáhá zmírnit nervozitu, podporuje sebedůvěru a zklidňuje mysl.

Použití: Během druhé doby porodní masírujeme ramena a šíji, oblast kolem klíčních kostí, chodidla i bříško.

Nobilis Tilia je česká společnost, zabývající se výrobou a prodejem přírodní, aromaterapeutické a bio kosmetiky. Výrobky nesou certifikace CPK a CPK BIO a mnohé z nich jsou vhodné pro vegany.

Ostatní kategorie: Kosmetika pro těhotné

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu5

Aromaterapie pro těhotné

Jak bylo BIOOO v Nobilisu

Krásná Lípa, Nobilis Tilia

Příprava na přirozený porod

Snadnější porod s éterickými oleji

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.