Jen 26. 3. bomba výprodej se slevou 15-50 %

Epigemic EGCG - extrakt ze zeleného čaje, kapsle

Epigemic EGCG - extrakt ze zeleného čaje, kapsle

Skladem > 5 ks

Extrakt ze zeleného čaje podporuje ochranu buněk před oxidačním stresem, pomáhá udržet normální tělesnou hmotnost i hladinu cholesterolu a hraje roli při udržení optimální paměti i soustředění.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

EGCG Epigemic obsahuje extrakt ze zeleného čaje. Ten se podílí na ochraně buněk před účinky oxidačního stresu, pomáhá optimalizovat tělesnou hmotnost a podporuje udržení kondici těla i ducha. .

Doplněk EGCG obsahuje koncentrovaný výtažek ze zeleného čaje. Zelený čaj je doplňkem přispívajícím ke kontrole tělesné hmotnosti a také napomáhá normální mozkové činnosti. Podporuje soustředění a příznivě působí i na paměť. Účinné látky obsažené v zeleném čaji zároveň podporují normální činnost kardiovaskulárního systému a napomáhají udržení vyrovnané hladiny cholesterolu v krvi.

Použití: Užívejte 1-2 kapslí denně, zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění: Doplněk stravy není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?