Epigemic EGCG - extrakt ze zeleného čaje, kapsle

Epigemic EGCG - extrakt ze zeleného čaje, kapsle

Skladem > 5 ks

Extrakt ze zeleného čaje je výrazným antioxidantem, pomáhá redukovat tělesnou hmotnost i hladinu cholesterolu a přispívá k lepší paměti i soustředění.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

EGCG Epigemic obsahuje extrakt ze zeleného čaje. Ten je významným antioxidantem, pomáhá optimalizovat tělesnou hmotnost a má výborné stimulační účinky jak na fyzické tělo, tak i na psychiku. Zelený čaj je tradičním nápojem mnoha asijských národů, které využívají celé řady jeho pozitivních účinků na zdraví.

Doplněk EGCG obsahuje koncentrovaný výtažek ze zeleného čaje. Zelený čaj je nejen vhodným doplňkem při redukci tělesné hmotnosti, ale také přispívá ke správné mozkové činnosti, podporuje soustředění a posiluje paměť. Účinné látky obsažené v zeleném čaji zároveň podporují správnou činnost kardiovaskulárního systému a snižují hladinu cholesterolu v krvi.

Použití: Užívejte 1-2 kapslí denně, zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění: Doplněk stravy není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?