Elixirman 2 kapsle

Elixirman 2 kapsle

  • Značka: ostatní
  • Balení: 2 kapsle
  • Info:Zboží je nedostupné.

Elixirman je doplněk stravy pro muže, který napomáhá zkvalitňovat erekci. Obsahuje pouze složky přírodního původu, které podporují sexuální stimulaci, mužskou sílu, energii a výdrž. Vychází z více než 500 let starého čínského receptu. Obsažené bylinné složky pomáhají zdokonalit váš sexuální život bez nežádoucích vedlejších účinků.

Ženšen pravý je bohatý na enzymy, vitaminy A, B, C, D, E, F a další biologicky aktivní látky, které mají posilující a regenerační účinky při onemocněních centrálního nervového systému, napomáhají zlepšení psychické a fyzické výkonnosti a zvyšují celkovou odolnost organismu. V Číně je dokonce považován za elixír mládí a silné afrodiziakum.

Houba leskokorka lesklá obsahuje polysacharidy stimulující obranyschopnost organizmu. Kustovnice čínská je významným zdrojem antioxidačního a energizujícího vitaminu C. Alpinie lékařská kromě protizánětlivých účinků také výborně povzbuzuje libido. Šalvěj lékařská má uklidňující účinky na organismus. Pomáhá při nervovém vypětí a stresu, jež právě často způsobují poruchy erekce.

Dávkování: Užívejte jednu kapsli jedenkrát za tři dny.

Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící matky.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Panax Ginseng, Lycium Barbarum, Ganoderma Lucidum, Dioscorea Vilosa, Alpinia Officinalis, Salvia Officinalis

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.